Vyhledávání

Last Minute Val Cenis - Francie 2021

Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village - Last Minute Val Cenis -  Francie 2021

Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village

12.3. - 21.3.2021
Bez stravy
Autobus

 
10 140 Kč

Dovolená Francie Super Last Minute 2021 v lokalitě Val Cenis v Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village, v 4hvězdičkovém ubytování - Last Minute Val Cenis - Francie 2021. Počet dní 10, ubytování v termínu: pátek 12. březen 2021 až neděle 21. březen 2021. Doprava autobusem s odjezdem za 5 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně levně, v ceně 10140,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: sportovní, lyžařské.

Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village - Last Minute Val Cenis -  Francie 2021

Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village

13.3. - 20.3.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
7 750 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Francii v letovisku Val Cenis, v ubytovacím zařízení Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, ubytování od soboty 13. března do soboty 20. března 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village levně je v ceně 7750,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village - Last Minute Val Cenis -  Francie 2021

Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village

19.3. - 28.3.2021
Bez stravy
Autobus

 
9 790 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2021 v lokalitě Val Cenis v Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village, v 4hvězdičkovém ubytování - Last Minute Val Cenis - Francie 2021. Počet dní 10, ubytování v termínu: pátek 19. březen 2021 až neděle 28. březen 2021. Doprava autobusem s odjezdem za 12 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně levně, v ceně 9790,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: sportovní, lyžařské.

Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village - Last Minute Val Cenis -  Francie 2021

Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village

20.3. - 27.3.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
7 400 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Francii v letovisku Val Cenis, v ubytovacím zařízení Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 8, ubytování od soboty 20. března do soboty 27. března 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo za 13 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - jarní Last Minute zájezd do hotelu Val Cenis - Residence Les Balcons De Val Cenis Village levně je v ceně 7400,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-4 z celkem 4 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Val Cenis Last Minute.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Val Cenis ve Francii 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Online pojištění proti koronaviru. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Val Cenis - Francie 2021.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v chladném lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Val Cenis si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jednou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Val Cenis, kdy se rezervují nejlepší termíny a hotely v dostatečné předstihu i za levnější ceny proti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty tzv. Last Minute Val Cenis, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii nejen pro seniory. V říjnu nastává ve Francii další zklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích a kapacit a termínů Val Cenis. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Val Cenis.

 

V destinaci Val Cenis aktuálně porovnáváme 4 zájezdů. Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář.

Copyright© Francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.