Vyhledávání

Bretaň v září 2021 - Dovolená a Last Minute Francie

Residence Prestige Odalys Fleur De Sel - v září

Residence Prestige Odalys Fleur De Sel

4.9. - 11.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 128 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Residence Prestige Odalys Fleur De Sel , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. září do soboty 11. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 72 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Residence Prestige Odalys Fleur De Sel levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3128,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Apartmán Gîte De La Mer (Lézardrieux) - v září

Apartmán Gîte De La Mer (Lézardrieux)

4.9. - 11.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
7 042 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Bretaň, v Apartmán Gîte De La Mer (Lézardrieux), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 11. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 72 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 7042,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy.

Rezidence Fort Penthièvre - v září

Rezidence Fort Penthièvre

4.9. - 11.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 189 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, Rezidence Fort Penthièvre, v ubytovacím zařízení Rezidence Fort Penthièvre s počtem hvězdiček: 2, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. září do soboty 11. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 72 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Rezidence Fort Penthièvre levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5189,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Les Bains - v září

Les Bains

4.9. - 11.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 366 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Bretaň, v Les Bains, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 11. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 72 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3366,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy.

Malebná Bretaň - v září

Malebná Bretaň

6.9. - 14.9.2021
Bez stravy
Autobus

 
11 490 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, Francie, v ubytovacím zařízení Malebná Bretaň , v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pondělí 6. září do úterý 14. září 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 74 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Malebná Bretaň levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2021, poznávací zájezdy.

Residence Prestige Odalys Fleur De Sel - v září

Residence Prestige Odalys Fleur De Sel

11.9. - 18.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 754 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Bretaň, v Residence Prestige Odalys Fleur De Sel, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 11. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 18. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 79 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 2754,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy.

Apartmán Roch Maria (Quiberon) - v září

Apartmán Roch Maria (Quiberon)

11.9. - 18.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 332 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Apartmán Roch Maria (Quiberon) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 11. září do soboty 18. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 79 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Apartmán Roch Maria (Quiberon) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5332,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Les Bains - v září

Les Bains

11.9. - 18.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 788 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Bretaň, v Les Bains, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 11. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 18. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 79 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 2788,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy.

Les Bains - v září

Les Bains

18.9. - 25.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 448 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Les Bains , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 18. září do soboty 25. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 86 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Les Bains levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2448,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Apartmán Roch Maria (Quiberon) - v září

Apartmán Roch Maria (Quiberon)

18.9. - 25.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 332 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Bretaň, v Apartmán Roch Maria (Quiberon), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 18. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 25. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 86 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5332,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, pobytové zájezdy.

Residence Prestige Odalys Fleur De Sel - v září

Residence Prestige Odalys Fleur De Sel

18.9. - 25.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 754 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Residence Prestige Odalys Fleur De Sel , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 18. září do soboty 25. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 86 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Residence Prestige Odalys Fleur De Sel levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2754,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v září, podzim 2021, pobytové zájezdy.

FRANCIE - Bretaň (letecky) 2021! - v září

FRANCIE - Bretaň (letecky) 2021!

21.9. - 27.9.2021
Snídaně
✈ Praha

 
22 490 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Bretaň, v FRANCIE - Bretaň (letecky) 2021!, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 21. září 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 27. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 22490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v září, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 24 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená Bretaň v září 2021.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Bretaň v září 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Francie. Ubytování Bretaň se stravou. All Inclusive pobyty levně. Bretaň v září 2021 - Dovolená a Last Minute Francie.

Pokud jste si nevybrali v Bretaň v září 2021 - Dovolená a Last Minute Francie žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Proč si nevybrat pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Bretaň 2021 nebo Bretaň 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Bretaň? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Bretaň si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Bretaň. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Bretaň. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Bretaň, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Bretaň.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Bretaň za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Bretaň.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.