Vyhledávání

Paříž v únoru 2022 - Dovolená a Last Minute Francie

5-Dňový Zájazd Do Paríža - v únoru

5-Dňový Zájazd Do Paríža

9.2. - 13.2.2022
Snídaně
Autobus

 
5 049 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení 5-Dňový Zájazd Do Paríža , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 9. února do neděle 13. února 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 195 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu 5-Dňový Zájazd Do Paríža levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5049,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v únoru, zima 2022, eurovíkendy.

Paříž Exclusive - v únoru

Paříž Exclusive

11.2. - 14.2.2022
Snídaně
✈ Praha

 
13 999 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Paříž Exclusive, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 11. únor 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 14. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 197 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 13999,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v únoru, pobytové zájezdy, eurovíkendy.

Romantický Víkend V Paříži - v únoru

Romantický Víkend V Paříži

11.2. - 14.2.2022
Snídaně
✈ Praha

 
16 449 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Romantický Víkend V Paříži , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 11. února do pondělí 14. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 197 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Romantický Víkend V Paříži, který je aktuálně na prodej online v ceně 16449,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v únoru, zima 2022, eurovíkendy.

Valentýn v Paříži s návštěvou Disneylandu - v únoru

Valentýn v Paříži s návštěvou Disneylandu

12.2. - 15.2.2022
Snídaně
Autobus

3 299 Kč
2 969 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Valentýn v Paříži s návštěvou Disneylandu, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 12. únor 2022 a návratem/příjezdem: úterý 15. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 198 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně se slevou 10 %, v ceně 2969,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v únoru, poznávací zájezdy.

Paříž - Prodloužený Víkend - v únoru

Paříž - Prodloužený Víkend

24.2. - 27.2.2022
Snídaně
✈ Praha

 
13 339 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž - Prodloužený Víkend , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 24. února do neděle 27. února 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 210 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Paříž - Prodloužený Víkend levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13339,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v únoru, zima 2022, eurovíkendy.


Zobrazeno 1-5 z celkem 5 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená Paříž v únoru 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Paříž v únoru 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Francie. Ubytování Paříž se stravou. All Inclusive pobyty levně. Paříž v únoru 2022 - Dovolená a Last Minute Francie.

Pokud jste si nevybrali v Paříž v únoru 2022 - Dovolená a Last Minute Francie žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Proč si nevybrat pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Paříž 2021 nebo Paříž 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Paříž? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Paříž si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Paříž. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Paříž. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Paříž, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Paříž.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Paříž za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Paříž.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.