Vyhledávání dovolené ve Francii

Dovolená Francie - únor 2024

Dovolená Francie - únor 2024

Koh-I Nor (Val Thorens)

2.2. - 11.2.2024
Bez stravy
Autobus

 
 
20 340 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Francii v letovisku Val Thorens, v ubytovacím zařízení Koh-I Nor (Val Thorens) s počtem hvězdiček: 5, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 2. února do neděle 11. února 2024. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 124 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Koh-I Nor (Val Thorens), který je aktuálně na prodej online v ceně 20340,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie v únoru, zima 2024, sportovní zájezdy, lyžařské.

Dovolená Francie - únor 2024 - Résidence L'ours Blanc

Résidence L'ours Blanc

3.2. - 10.2.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
19 490 Kč

Dovolená Francie First Minute 2024 v lokalitě Valmeinier / Valloire, v Résidence L'ours Blanc, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 3. únor 2024 a návratem/příjezdem: sobota 10. únor 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 125 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 19490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie v únoru, sportovní zájezdy, lyžařské.

Dovolená Francie - únor 2024 - Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier

Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier

3.2. - 10.2.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
13 390 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Valmeinier / Valloire, v oblasti Azurové pobřeží, Francie, v ubytovacím zařízení Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 3. února do soboty 10. února 2024. Doprava s příjezdem na místo za 125 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie v únoru, zima 2024, sportovní zájezdy, lyžařské.

Dovolená Francie - únor 2024 - Le Vermont

Le Vermont

3.2. - 10.2.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
17 840 Kč

Dovolená Francie First Minute 2024 v lokalitě Valmeinier / Valloire, v Le Vermont, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 3. únor 2024 a návratem/příjezdem: sobota 10. únor 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 125 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 17840,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie v únoru, sportovní zájezdy, lyžařské.

Dovolená Francie - únor 2024 - Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier)

Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier)

3.2. - 10.2.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
14 250 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Valmeinier / Valloire, v ubytovacím zařízení Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 3. února do soboty 10. února 2024. Doprava s příjezdem na místo za 125 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14250,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie v únoru, zima 2024, sportovní zájezdy, lyžařské.

Ubytování
Vnitřní bazén, TV, Lednička, Fitness, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dovolená Francie - únor 2024 - Rezidence Pra Sainte Marie

Rezidence Pra Sainte Marie

3.2. - 10.2.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
14 270 Kč

Dovolená Francie First Minute 2024 v lokalitě Risoul / Vars, v Rezidence Pra Sainte Marie, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 3. únor 2024 a návratem/příjezdem: sobota 10. únor 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 125 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 14270,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie v únoru, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Rezidence Pra Sainte Marie je 82 % podle referencí od 24 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Dovolená Francie - únor 2024 - Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or

Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or

3.2. - 10.2.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
17 190 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Francii v letovisku Valmeinier / Valloire, v ubytovacím zařízení Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 3. února do soboty 10. února 2024. Doprava s příjezdem na místo za 125 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or, který je aktuálně na prodej online v ceně 17190,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie v únoru, zima 2024, sportovní zájezdy, lyžařské.

Dovolená Francie - únor 2024 - Koh-I Nor (Val Thorens)

Koh-I Nor (Val Thorens)

3.2. - 10.2.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
17 100 Kč

Dovolená Francie First Minute 2024 v lokalitě Val Thorens, v Koh-I Nor (Val Thorens), s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 3. únor 2024 a návratem/příjezdem: sobota 10. únor 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 125 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 17100,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie v únoru, sportovní zájezdy, lyžařské.

Residence Les Lumieres Des Neiges

Residence Les Lumieres Des Neiges

3.2. - 10.2.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
14 480 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Valmeinier / Valloire, v ubytovacím zařízení Residence Les Lumieres Des Neiges s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 3. února do soboty 10. února 2024. Doprava s příjezdem na místo za 125 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Residence Les Lumieres Des Neiges levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14480,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie v únoru, zima 2024, sportovní zájezdy, lyžařské.

Chalety Hameau De Rennes

Chalety Hameau De Rennes

3.2. - 10.2.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
15 470 Kč

Dovolená Francie First Minute 2024 v lokalitě Risoul / Vars, v Chalety Hameau De Rennes, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 3. únor 2024 a návratem/příjezdem: sobota 10. únor 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 125 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 15470,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie v únoru, sportovní zájezdy, lyžařské.


Zobrazeno 1-10 z celkem 57 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Francie únor 2024. Garance nejnižší ceny dovolené ve Francii v únoru 2024. Rezervaci dovolené ve Francii v únoru 2024 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy do Francie. Dovolená Francie - únor 2024.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Francii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Francii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Francie - únor 2024 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Francie 2023 nebo Francie 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Francie 2023 nebo First Minute Francie 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Francie levně nebo luxusní dovolená Francie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.