Vyhledávání dovolené ve Francii

Francie srpen 2023

Francie srpen 2023

Paříž a Disneyland

1.8. - 4.8.2023
Snídaně
Autobus

 
6 175 Kč
5 990 Kč

Paříž a Disneyland - informace

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž a Disneyland , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od úterý 1. srpna do pátku 4. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 53 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Paříž a Disneyland levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie v srpnu, léto 2023, poznávací zájezdy. Speciálně památky, průvodce.


Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Paříže, okružní jízda městem, Eiffelova věž, Martovo pole... Ubytování.
2.den: Po snídani volno nebo fakultativně výlet do Asterixparku, volno k celodenní návštěvě atrakcí, návrat do hotelu, volno.
3.den: Po snídani výlet do Disneylandu, celý den volno k návštěvě atrakcí a představení, návrat na ubytování.
4.den: Po snídani transfer do Paříže, fakultativně výlet lodí po Seině, volno k individuálnímu programu, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Informace

Fakultativní služby:
• výlet vč. vstupenky do Asterixparku – dosp. 1.690,- Kč - dítě do 12 let 1.490,-Kč
• výlet lodí po Seině 350,- Kč (cena na místě cca 18 EUR)
• příplatek za jednolůžkový pokoj 2.790,- Kč
POVINNÉ PLATBY NA MÍSTĚ:
Vstupenka do Disneylandu (1 den/1 park) cca od 56 EUR (cena se mění v závislosti na termínu)
Informace: Je nutné počítat s částkou na případnou dopravu MHD z důvodů mimořádných situací v metropolích (dopravní situace, počasí apod.).
Změna programu vyhrazena.
Cena nezahrnuje:
• vstupy do památkových objektů

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu Praha-Paříž-Praha včetně tax a příplatků
• dopravu autokarem dle programu
• 3 noclehy v hotelu** s kontinentální snídaní na okraji Paříže (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
• průvodce
• pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Tipy pro správnou volbu

- skvělý dárek pro Vaše dítě

Vybavení hotelu

  • Zájezd pro děti

Adagio Paris 19 Cite De La Musique - Francie v srpnu

Adagio Paris 19 Cite De La Musique

1.8. - 4.8.2023
Bez stravy
✈ Praha

 
 
19 079 Kč

Dovolená Francie 2023 v lokalitě Paříž, Adagio Paris 19 Cite de la Musique, v Adagio Paris 19 Cite De La Musique, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 1. srpen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 4. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 53 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 19079,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie v srpnu, pobytové zájezdy. Speciálně česky hovořící delegát, s delegátem, s restaurací.

Na skok do Paříže - Francie v srpnu

Na skok do Paříže

2.8. - 6.8.2023
Snídaně
Autobus

 
 
7 490 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Na skok do Paříže , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 2. srpna do neděle 6. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 54 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Na skok do Paříže levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 7490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie v srpnu, léto 2023, poznávací zájezdy.

Paříž a Versailles - Francie v srpnu

Paříž a Versailles

2.8. - 6.8.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
4 430 Kč

Dovolená Francie 2023 v lokalitě Paříž, Francie, v Paříž a Versailles, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 2. srpen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 6. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 54 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4430,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie v srpnu, poznávací zájezdy.

Historická Provence - Francie v srpnu

Historická Provence

2.8. - 6.8.2023
Snídaně
Autobus

 
 
8 490 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Provence, Francie, v ubytovacím zařízení Historická Provence , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 2. srpna do neděle 6. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 54 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Historická Provence levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie v srpnu, léto 2023, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, eurovíkendy, u moře.

Ubytování
Klimatizace, TV, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Chouette - Francie v srpnu

Chouette

2.8. - 5.8.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
17 039 Kč

Dovolená Francie 2023 v lokalitě Paříž, Chouette, v Chouette, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 2. srpen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 5. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 54 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 17039,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie v srpnu, pobytové zájezdy. Speciálně česky hovořící delegát, s delegátem, s restaurací.

Best Western Litteraire Arthur Rimbaud - Francie v srpnu

Best Western Litteraire Arthur Rimbaud

2.8. - 8.8.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
28 839 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Best Western Litteraire Arthur Rimbaud s počtem hvězdiček: 4, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 2. srpna do úterý 8. srpna 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 54 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Best Western Litteraire Arthur Rimbaud, který je aktuálně na prodej online v ceně 28839,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie v srpnu, léto 2023, pobytové zájezdy.

Best Western Litteraire Arthur Rimbaud - Francie v srpnu

Best Western Litteraire Arthur Rimbaud

2.8. - 8.8.2023
Bez stravy
✈ Praha

 
31 569 Kč
27 149 Kč

Dovolená Francie 2023 v lokalitě Paříž, v Best Western Litteraire Arthur Rimbaud, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 2. srpen 2023 a návratem/příjezdem: úterý 8. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 54 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 14 % je nyní aktuálně v ceně 27149,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie v srpnu, pobytové zájezdy.

Nenáročný víkend v Paříži - Francie v srpnu

Nenáročný víkend v Paříži

3.8. - 6.8.2023
Snídaně
Autobus

 
6 622 Kč
6 490 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Nenáročný víkend v Paříži , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 3. srpna do neděle 6. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 55 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Nenáročný víkend v Paříži levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 6490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie v srpnu, léto 2023, poznávací zájezdy.

Prodloužený víkend v Paříži - Francie v srpnu

Prodloužený víkend v Paříži

3.8. - 6.8.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
14 390 Kč

Dovolená Francie 2023 v lokalitě Paříž, v Prodloužený víkend v Paříži, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 3. srpen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 6. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 55 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 14390,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie v srpnu, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 215 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená ve Francii v srpnu 2023. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené ve Francii v srpnu 2023 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy do Francie. Francie srpen 2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Francii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Francii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Francie srpen 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Francie 2023 nebo Francie 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Francie 2023 nebo First Minute Francie 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Francie levně nebo luxusní dovolená Francie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.