Vyhledávání dovolené ve Francii

Francie srpen 2022

Burgundsko, Champagne, víno a katedrály - v srpnu

Burgundsko, Champagne, víno a katedrály

1.8. - 7.8.2022
Bez stravy
Autobus

 
10 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Burgundsko, Champagne, víno a katedrály , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. srpna do neděle 7. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 243 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Burgundsko, Champagne, víno a katedrály levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v srpnu, léto 2022, poznávací zájezdy.

Paříž Pro Náročné - v srpnu

Paříž Pro Náročné

2.8. - 8.8.2022
Snídaně
Autobus

 
8 359 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Paříž Pro Náročné, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 2. srpen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 8. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 244 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8359,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v srpnu, eurovíkendy.

Na Skok Do Paříže - v srpnu

Na Skok Do Paříže

3.8. - 7.8.2022
Snídaně
Autobus

5 499 Kč
5 169 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Na Skok Do Paříže , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 3. srpna do neděle 7. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 245 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Na Skok Do Paříže levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5169,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v srpnu, léto 2022, eurovíkendy.

Normandia a Bretónsko - v srpnu

Normandia a Bretónsko

4.8. - 9.8.2022
Snídaně
Autobus

11 367 Kč
10 117 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Normandie, v Normandia a Bretónsko, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 4. srpen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 9. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 246 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 11 % je nyní aktuálně v ceně 10117,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v srpnu, poznávací zájezdy.

Paříž Mon Amour - letecky - v srpnu

Paříž Mon Amour - letecky

4.8. - 7.8.2022
Bez stravy
✈ Praha

 
13 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Paříž Mon Amour - letecky , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 4. srpna do neděle 7. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 246 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Paříž Mon Amour - letecky levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v srpnu, léto 2022, poznávací zájezdy.

Tajemství Paříže - Letecky - v srpnu

Tajemství Paříže - Letecky

4.8. - 7.8.2022
Bez stravy
✈ Praha

 
13 990 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v Tajemství Paříže - Letecky, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 4. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 7. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 246 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 13990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v srpnu, eurovíkendy.

Paříž Pro Náročné - v srpnu

Paříž Pro Náročné

4.8. - 8.8.2022
Snídaně
✈ Praha

 
16 719 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž Pro Náročné , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 4. srpna do pondělí 8. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 246 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Paříž Pro Náročné, který je aktuálně na prodej online v ceně 16719,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v srpnu, léto 2022, eurovíkendy.

À L'Orée Du Bois (Lea400) - v srpnu

À L'Orée Du Bois (Lea400)

6.8. - 13.8.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

8 227 Kč
7 733 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Normandie, v À L'Orée Du Bois (Lea400), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 6. srpen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 13. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 248 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 6 % je nyní aktuálně v ceně 7733,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v srpnu, pobytové zájezdy.

Résidence Du Port - v srpnu

Résidence Du Port

6.8. - 13.8.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

9 443 Kč
9 160 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Normandie, v ubytovacím zařízení Résidence Du Port , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 6. srpna do soboty 13. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 248 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Résidence Du Port levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 9160,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v srpnu, léto 2022, pobytové zájezdy.

Marie Antoinette - v srpnu

Marie Antoinette

6.8. - 13.8.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
8 581 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Normandie, Francie, v Marie Antoinette, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 6. srpen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 13. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 248 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8581,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v srpnu, pobytové zájezdy.

Le Golf - v srpnu

Le Golf

6.8. - 13.8.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

10 249 Kč
9 839 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Normandie, Francie, v ubytovacím zařízení Le Golf , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 6. srpna do soboty 13. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 248 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Le Golf levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 9839,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v srpnu, léto 2022, pobytové zájezdy.

Jardins Du Casino - v srpnu

Jardins Du Casino

6.8. - 13.8.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
8 385 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Normandie, v Jardins Du Casino, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 6. srpen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 13. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 248 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8385,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v srpnu, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 177 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená ve Francii v srpnu 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené ve Francii v srpnu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Francie. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Francie srpen 2022.

Pokud jste si nevybrali v Francie srpen 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Francie 2021 nebo Francie 2022. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Francie 2021 nebo First Minute Francie 2022.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Francie levně nebo luxusní dovolená Francie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů