Vyhledávání dovolené ve Francii

Francie říjen 2023

Francie říjen 2023

Le Seize

1.10. - 5.10.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
22 449 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v ubytovacím zařízení Le Seize s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. října do čtvrtka 5. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 246 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Le Seize, který je aktuálně na prodej online v ceně 22449,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v říjnu, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Nonstop recepce.

Fertel Maillot - Francie v říjnu

Fertel Maillot

2.10. - 5.10.2023
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
 
12 879 Kč

Dovolená Francie First Minute 2023 v lokalitě Paříž, Fertel Maillot, v Fertel Maillot, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 2. říjen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 5. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 247 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 12879,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v říjnu, pobytové zájezdy.

Paříž a Versailles - Francie v říjnu

Paříž a Versailles

4.10. - 8.10.2023
Snídaně
Autobus

 
 
4 030 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Paříž a Versailles , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 4. října do neděle 8. října 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 249 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Paříž a Versailles levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4030,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v říjnu, podzim 2023, poznávací zájezdy.

5-Dňový Zájazd Do Paríža - Francie v říjnu

5-Dňový Zájazd Do Paríža

4.10. - 8.10.2023
Snídaně
Autobus

 
 
4 901 Kč

Dovolená Francie First Minute 2023 v lokalitě Paříž, v 5-Dňový Zájazd Do Paríža, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 4. říjen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 8. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 249 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4901,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v říjnu, eurovíkendy.

Ubytování
Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Residence Adriana (Carry-Le-Rouet) - Francie v říjnu

Residence Adriana (Carry-Le-Rouet)

7.10. - 14.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 459 Kč
3 790 Kč

Residence Adriana (Carry-Le-Rouet) - informace

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v oblasti Azurové pobřeží, Residence Adriana (Carry-le-Rouet), v ubytovacím zařízení Residence Adriana (Carry-Le-Rouet) , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 7. října do soboty 14. října 2023. Doprava s příjezdem na místo za 252 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Residence Adriana (Carry-Le-Rouet) levně se slevou 15 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 3790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v říjnu, podzim 2023, pobytové zájezdy.


Středisko

Carry-le-Rouet

Poloha

Rezidence Adriana se nachází v přímořském letovisku Carry-le-Rouet v samém srdce Středozemního moře s průzračně čistou vodou a nabízí idylické prostředí mez kopci a mořem. Carry-le-Rouet je okouzlující vesnička obklopena zátokami s plážemi, ať už písečnou či oblázkovou.

Vybavení

Wi-Fi, klimatizace

Ubytování

Studio 15-25m2 (2 osoby)- obývací pokoj d manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, kuchyňský kout s mikrovlnkou. Wi-Fi, televize, klimatizace, bezbariérový přístup
Studio s terasou 25-35m2 (2 osoby)- obývací pokoj s manželskou postelí nebo dvěma samostanými lůžky, kuchyňský kout s mikrovlnkou a troubou, balkón, Wi-Fi, klimatizace, televize
Apartmán s 1 ložnicí 40m2 (4 osoby)- obývací pokoj s pohovkou, ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout s mikrovlnou a troubou, Wi-Fi, televize, klimatizace

Stravování

Bez stravování.

Informace

Check-in: od 17:00
Check- out: do 10:00
Domácí mazlíčci: 10€/ den (46€útýden)
Závěrečný úklid: ubytování 4 osoby 70€, 2 osoby 60€
Dětská postýlka: 6€/ den
Předčasný check-in (od 11:00): 75€

Vybavení hotelu

  • Novinka
  • WIFI zdarma

Le Seize - Francie v říjnu

Le Seize

8.10. - 12.10.2023
Snídaně
✈ Praha

 
 
22 449 Kč

Dovolená Francie First Minute 2023 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v Le Seize, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 8. říjen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 12. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 253 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 22449,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v říjnu, pobytové zájezdy.

Central Saint Germain - Francie v říjnu

Central Saint Germain

9.10. - 13.10.2023
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň

 
 
17 819 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Central Saint Germain s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pondělí 9. října do pátku 13. října 2023. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 254 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Central Saint Germain, který je aktuálně na prodej online v ceně 17819,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v říjnu, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Paříž od A po Z - Francie v říjnu

Paříž od A po Z

11.10. - 15.10.2023
Snídaně
Autobus

 
 
7 679 Kč

Dovolená Francie First Minute 2023 v lokalitě Paříž, v Paříž od A po Z, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 11. říjen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 15. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 256 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 7679,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v říjnu, poznávací zájezdy.

Paříž a Versailles - Francie v říjnu

Paříž a Versailles

11.10. - 15.10.2023
Snídaně
Autobus

 
 
4 030 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Paříž a Versailles , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 11. října do neděle 15. října 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 256 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Paříž a Versailles levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4030,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v říjnu, podzim 2023, poznávací zájezdy.

5-Dňový Zájazd Do Paríža - Francie v říjnu

5-Dňový Zájazd Do Paríža

11.10. - 15.10.2023
Snídaně
Autobus

 
 
4 901 Kč

Dovolená Francie First Minute 2023 v lokalitě Paříž, v 5-Dňový Zájazd Do Paríža, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 11. říjen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 15. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 256 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4901,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v říjnu, eurovíkendy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 37 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená ve Francii v říjnu 2023. Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené ve Francii v říjnu 2023 výhodně online. Last Minute a First Minute zájezdy do Francie. Francie říjen 2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Francii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Francii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Francie říjen 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Francii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Francii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Francie 2023, Francie Invia, Francie autobusem, Francie levně, atd.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.