Vyhledávání

Paříž v květnu 2022 - Dovolená a Last Minute Francie

Romantická Paříž a Versailles - v květnu

Romantická Paříž a Versailles

4.5. - 8.5.2022
Bez stravy
Autobus

 
3 180 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Romantická Paříž a Versailles , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 4. května do neděle 8. května 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 279 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Romantická Paříž a Versailles levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3180,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, poznávací zájezdy.

5-Dňový Letecký Zájazd Do Paríža - v květnu

5-Dňový Letecký Zájazd Do Paríža

4.5. - 8.5.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
13 330 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v 5-Dňový Letecký Zájazd Do Paríža, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 4. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 8. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 279 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 13330,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, eurovíkendy.

Na Skok Do Paříže - v květnu

Na Skok Do Paříže

4.5. - 8.5.2022
Snídaně
Autobus

 
5 259 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Na Skok Do Paříže , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 4. května do neděle 8. května 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 279 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Na Skok Do Paříže levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5259,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, eurovíkendy.

To nejlepší z Paříže nejen pro 55+ a VERSAILLES (letecky z P - v květnu

To nejlepší z Paříže nejen pro 55+ a VERSAILLES (letecky z P

5.5. - 8.5.2022
Snídaně
✈ Praha

 
15 990 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v To nejlepší z Paříže nejen pro 55+ a VERSAILLES (letecky z P, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 8. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 280 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd pro seniory 55+ aktuálně, v ceně 15990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, poznávací zájezdy.

To nejlepší z Paříže nejen pro 55+ a VERSAILLES (letecky z O - v květnu

To nejlepší z Paříže nejen pro 55+ a VERSAILLES (letecky z O

5.5. - 8.5.2022
Snídaně
✈ Ostrava, Krakov

 
16 490 Kč

Rekreace na dovolené nejen pro seniory ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení To nejlepší z Paříže nejen pro 55+ a VERSAILLES (letecky z O , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. května do neděle 8. května 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Ostrava, Krakov s odletem za 280 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu To nejlepší z Paříže nejen pro 55+ a VERSAILLES (letecky z O, který je aktuálně na prodej online v ceně 16490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, poznávací zájezdy.

Paříž A Disneyland (Autobusem) - v květnu

Paříž A Disneyland (Autobusem)

5.5. - 8.5.2022
Snídaně
Autobus

 
4 229 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v Paříž A Disneyland (Autobusem), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 8. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 280 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4229,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy, eurovíkendy.

To Nejlepší Z Paříže + Versailles + Louvre (Letecky Z Prahy) - v květnu

To Nejlepší Z Paříže + Versailles + Louvre (Letecky Z Prahy)

11.5. - 15.5.2022
Snídaně
✈ Praha

 
16 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení To Nejlepší Z Paříže + Versailles + Louvre (Letecky Z Prahy) , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 11. května do neděle 15. května 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 286 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu To Nejlepší Z Paříže + Versailles + Louvre (Letecky Z Prahy), který je aktuálně na prodej online v ceně 16990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, eurovíkendy.

Na Skok Do Paříže - v květnu

Na Skok Do Paříže

11.5. - 15.5.2022
Snídaně
Autobus

 
5 349 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Na Skok Do Paříže, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 11. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 15. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 286 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5349,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, eurovíkendy.

Paříž s návštěvou zámku Versailles - v květnu

Paříž s návštěvou zámku Versailles

12.5. - 15.5.2022
Snídaně
Autobus

3 186 Kč
2 899 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Paříž s návštěvou zámku Versailles , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 12. května do neděle 15. května 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 287 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Paříž s návštěvou zámku Versailles levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 2899,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, poznávací zájezdy.

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES (letecky z Ostravy – Krako - v květnu

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES (letecky z Ostravy – Krako

12.5. - 15.5.2022
Snídaně
✈ Ostrava, Krakov

 
16 490 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, v To nejlepší z Paříže + VERSAILLES (letecky z Ostravy – Krako, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 12. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 15. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Ostrava, Krakov, s odletem za 287 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, v ceně 16490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, poznávací zájezdy.

Magická Paříž s návštěvou Eiffelovy věže - v květnu

Magická Paříž s návštěvou Eiffelovy věže

12.5. - 15.5.2022
Snídaně
Autobus

3 190 Kč
2 999 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Magická Paříž s návštěvou Eiffelovy věže , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 12. května do neděle 15. května 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 287 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Magická Paříž s návštěvou Eiffelovy věže levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 2999,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, poznávací zájezdy.

Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre - v květnu

Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre

12.5. - 15.5.2022
Snídaně
Autobus

3 199 Kč
2 879 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 12. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 15. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 287 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně se slevou 10 %, v ceně 2879,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 26 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená Paříž v květnu 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Paříž v květnu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Francie. Ubytování Paříž se stravou. All Inclusive pobyty levně. Paříž v květnu 2022 - Dovolená a Last Minute Francie.

Pokud jste si nevybrali v Paříž v květnu 2022 - Dovolená a Last Minute Francie žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Proč si nevybrat pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Paříž 2021 nebo Paříž 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Paříž? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Paříž si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Paříž. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Paříž. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Paříž, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Paříž.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Paříž za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Paříž.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.