Vyhledávání

Francie červen 2022

Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž, mo - v červnu

Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž, mo

1.6. - 5.6.2022
Snídaně
Autobus

3 999 Kč
3 799 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž, mo , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 1. června do neděle 5. června 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 307 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž, mo levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 3799,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, poznávací zájezdy.

Paříž s návštěvou zámku Fontainebleau a zastávkou v Remeši - v červnu

Paříž s návštěvou zámku Fontainebleau a zastávkou v Remeši

1.6. - 5.6.2022
Snídaně
Autobus

4 021 Kč
3 699 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v Paříž s návštěvou zámku Fontainebleau a zastávkou v Remeši, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 5. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 307 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 8 %, v ceně 3699,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, poznávací zájezdy.

Paříž A Disneyland (Autobusem) - v červnu

Paříž A Disneyland (Autobusem)

2.6. - 5.6.2022
Snídaně
Autobus

 
4 229 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Paříž A Disneyland (Autobusem) , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. června do neděle 5. června 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 308 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Paříž A Disneyland (Autobusem) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4229,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy, eurovíkendy.

To Nejlepší Z Paříže + Versailles + Louvre (Letecky Z Prahy) - v červnu

To Nejlepší Z Paříže + Versailles + Louvre (Letecky Z Prahy)

2.6. - 5.6.2022
Snídaně
✈ Praha

 
16 990 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, v To Nejlepší Z Paříže + Versailles + Louvre (Letecky Z Prahy), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 5. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 308 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 16990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, eurovíkendy.

Campestra - v červnu

Campestra

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 773 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Korsika, Francie, v ubytovacím zařízení Campestra , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. června do soboty 11. června 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 310 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Campestra levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 4773,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy.

Punta Paliagi (Tuc160) - v červnu

Punta Paliagi (Tuc160)

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

4 277 Kč
4 149 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Korsika, Francie, v Punta Paliagi (Tuc160), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 11. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 310 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 3 %, v ceně 4149,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy.

Apartmán Balnéa (Sainte Marie Plage) - v červnu

Apartmán Balnéa (Sainte Marie Plage)

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 836 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Pyreneje, v ubytovacím zařízení Apartmán Balnéa (Sainte Marie Plage) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. června do soboty 11. června 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 310 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Apartmán Balnéa (Sainte Marie Plage) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3836,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy.

Apartmán Terrasse De Lucie (Saint Cyprien) - v červnu

Apartmán Terrasse De Lucie (Saint Cyprien)

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 270 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Pyreneje, v Apartmán Terrasse De Lucie (Saint Cyprien), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 11. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 310 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3270,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy.

Le Fairway - v červnu

Le Fairway

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 017 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Normandie, Francie, v ubytovacím zařízení Le Fairway , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. června do soboty 11. června 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 310 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Le Fairway levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4017,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy.

Les Brûles (Btr300) - v červnu

Les Brûles (Btr300)

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 141 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Burgundsko, Francie, v Les Brûles (Btr300), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 11. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 310 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 2141,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy.

La Capelinière (Mdc100) - v červnu

La Capelinière (Mdc100)

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 463 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Normandie, Francie, v ubytovacím zařízení La Capelinière (Mdc100) , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. června do soboty 11. června 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 310 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu La Capelinière (Mdc100) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3463,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy.

Les Lutins (Com400) - v červnu

Les Lutins (Com400)

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 478 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Normandie, Francie, v Les Lutins (Com400), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 11. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 310 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4478,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 315 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená ve Francii v červnu 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené ve Francii v červnu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Francie. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Francie červen 2022.

Pokud jste si nevybrali v Francie červen 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Proč si nevybrat pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Francie 2021 nebo Francie 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Francie? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.