Vyhledávání dovolené ve Francii

Ubytování Bretaň

Ubytování Bretaň

Le Chateau De Kergonano

24.6. - 8.7.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
24 380 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Le Chateau De Kergonano , v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 24. června do soboty 8. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 15 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Le Chateau De Kergonano, který je aktuálně na prodej online v ceně 24380,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bretaň ubytování, léto 2023, pobytové zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Ubytování

Le Chateau De Kergonano

1.7. - 15.7.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
33 380 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2023 v lokalitě Bretaň, v Le Chateau De Kergonano, ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. červenec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 15. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 22 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 33380,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bretaň ubytování, pobytové zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Ubytování

Le Chateau De Kergonano

8.7. - 22.7.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
39 725 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Le Chateau De Kergonano , v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 8. července do soboty 22. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 29 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Le Chateau De Kergonano, který je aktuálně na prodej online v ceně 39725,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bretaň ubytování, léto 2023, pobytové zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Ubytování

Le Chateau De Kergonano

15.7. - 29.7.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
39 475 Kč

Dovolená Francie 2023 v lokalitě Bretaň, v Le Chateau De Kergonano, ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 15. červenec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 29. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 36 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 39475,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bretaň ubytování, pobytové zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Ubytování

Le Chateau De Kergonano

22.7. - 5.8.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
38 780 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Le Chateau De Kergonano , v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 22. července do soboty 5. srpna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 43 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní zájezd do hotelu Le Chateau De Kergonano, který je aktuálně na prodej online v ceně 38780,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bretaň ubytování, léto 2023, pobytové zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Ubytování

Le Chateau De Kergonano

29.7. - 12.8.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
40 580 Kč

Dovolená Francie 2023 v lokalitě Bretaň, v Le Chateau De Kergonano, ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 29. červenec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 12. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 50 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 40580,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bretaň ubytování, pobytové zájezdy.

Résidence Odalys Les Iles Du Morbihan - Bretaň Ubytování

Résidence Odalys Les Iles Du Morbihan

5.8. - 19.8.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
44 490 Kč

Rekreace na luxusní dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Résidence Odalys Les Iles Du Morbihan s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 5. srpna do soboty 19. srpna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 57 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní zájezd do hotelu Résidence Odalys Les Iles Du Morbihan, který je aktuálně na prodej online v ceně 44490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bretaň ubytování, léto 2023, pobytové zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Ubytování

Le Chateau De Kergonano

5.8. - 19.8.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
39 580 Kč

Dovolená Francie 2023 v lokalitě Bretaň, v Le Chateau De Kergonano, ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 5. srpen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 19. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 57 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 39580,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bretaň ubytování, pobytové zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Ubytování

Le Chateau De Kergonano

12.8. - 26.8.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
41 370 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Le Chateau De Kergonano , v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 12. srpna do soboty 26. srpna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 64 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Le Chateau De Kergonano, který je aktuálně na prodej online v ceně 41370,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bretaň ubytování, léto 2023, pobytové zájezdy.

Résidence Odalys Les Iles Du Morbihan - Bretaň Ubytování

Résidence Odalys Les Iles Du Morbihan

12.8. - 26.8.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
39 580 Kč

Dovolená Francie First Minute 2023 v lokalitě Bretaň, v Résidence Odalys Les Iles Du Morbihan, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 12. srpen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 26. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 64 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 39580,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bretaň ubytování, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 13 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Bretaň s garancí nejnižší ceny ubytování. Dovolená v francouzské destinaci Bretaň 2023 a Last Minute zájezdy Bretaň vlastní dopravou. Garance nejnižší ceny. Nabídka do lokality Bretaň. Ubytování Bretaň.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Francii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Francii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Nevybrali jste žádný pobyt z ubytování ve Francii? Napadlo vás pronajmout si v ČR chatu nebo chalupu? Nebo si chcete užít rekreaci v luxusních hotelech, levných penzionech, soukromých apartmánech nebo dalších ubytovacích zařízeních v oblíbených lokalitách v České republice?

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Bretaň 2023 nebo Bretaň 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Bretaň 2023 nebo First Minute Bretaň 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Bretaň levně nebo luxusní dovolená Bretaň.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Bretaň si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Bretaň. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Bretaň. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Bretaň, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Bretaň.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Bretaň za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Bretaň.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.