Vyhledávání dovolené ve Francii

Slevy dovolené Francie

Slevy dovolené Francie

Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer)

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
11 907 Kč
10 240 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v ubytovacím zařízení Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer) , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer) levně se slevou 14 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 10240,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slevy, léto 2022, pobytové zájezdy.

Paříž - To Nejlepší Pro Děti - Francie Slevy

Paříž - To Nejlepší Pro Děti

2.7. - 6.7.2022
Snídaně
Autobus

 
6 015 Kč
5 895 Kč

Dovolená Francie Super Last Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Paříž - To Nejlepší Pro Děti, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. červenec 2022 a návratem/příjezdem: středa 6. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 5 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 2 % je nyní aktuálně v ceně 5895,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slevy, pobytové zájezdy.

Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer) - Francie Slevy

Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer)

9.7. - 16.7.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
13 548 Kč
9 890 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v ubytovacím zařízení Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer) , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 9. července do soboty 16. července 2022. Doprava s příjezdem na místo za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer) levně se slevou 27 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 9890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slevy, léto 2022, pobytové zájezdy.

Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer) - Francie Slevy

Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer)

16.7. - 23.7.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
13 705 Kč
10 690 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 16. červenec 2022 a návratem/příjezdem: sobota 23. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 19 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 22 % je nyní aktuálně v ceně 10690,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slevy, pobytové zájezdy.

Na Skok Do Paříže - Francie Slevy

Na Skok Do Paříže

20.7. - 24.7.2022
Snídaně
Autobus

 
7 607 Kč
6 390 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Na Skok Do Paříže , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 20. července do neděle 24. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 23 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Na Skok Do Paříže levně se slevou 16 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 6390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slevy, léto 2022, eurovíkendy.

Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer) - Francie Slevy

Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer)

23.7. - 30.7.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
13 911 Kč
10 990 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 23. červenec 2022 a návratem/příjezdem: sobota 30. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 26 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 21 % je nyní aktuálně v ceně 10990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slevy, pobytové zájezdy.

Paríž a Disneyland, Paríž, Disneyland - Francie Slevy

Paríž a Disneyland, Paríž, Disneyland

25.7. - 29.7.2022
Snídaně
Autobus

 
7 558 Kč
7 331 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paríž a Disneyland, Paríž, Disneyland , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pondělí 25. července do pátku 29. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 28 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Paríž a Disneyland, Paríž, Disneyland levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 7331,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slevy, léto 2022, poznávací zájezdy.

Paríž - Perla na Seine, Versailles - Francie Slevy

Paríž - Perla na Seine, Versailles

25.7. - 29.7.2022
Snídaně
Autobus

 
7 566 Kč
6 961 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Paríž - Perla na Seine, Versailles, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 25. červenec 2022 a návratem/příjezdem: pátek 29. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 28 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 8 % je nyní aktuálně v ceně 6961,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slevy, poznávací zájezdy.

Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul, - Francie Slevy

Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul,

28.7. - 1.8.2022
Snídaně
Autobus

 
8 343 Kč
7 592 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Alsasko, Francie, v ubytovacím zařízení Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul, , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 28. července do pondělí 1. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 31 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul, levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 7592,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slevy, léto 2022, poznávací zájezdy.

Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr - Francie Slevy

Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr

28.7. - 2.8.2022
Snídaně
Autobus

 
11 255 Kč
10 805 Kč

Dovolená Francie 2022 v lokalitě Normandie, Paříž, v Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 28. červenec 2022 a návratem/příjezdem: úterý 2. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 31 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 10805,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slevy, poznávací zájezdy.

Paříž - To Nejlepší Pro Děti - Francie Slevy

Paříž - To Nejlepší Pro Děti

28.7. - 31.7.2022
Snídaně
✈ Praha

 
14 423 Kč
13 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž - To Nejlepší Pro Děti , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 28. července do neděle 31. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 31 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Paříž - To Nejlepší Pro Děti levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 13990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Slevy, léto 2022, pobytové zájezdy.

Paříž - Víkendy - Francie Slevy

Paříž - Víkendy

28.7. - 31.7.2022
Snídaně
✈ Praha

 
18 060 Kč
14 990 Kč

Dovolená Francie 2022 v lokalitě Paříž, v Paříž - Víkendy, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 28. červenec 2022 a návratem/příjezdem: neděle 31. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 31 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 17 % je nyní aktuálně v ceně 14990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Slevy, eurovíkendy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 67 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Dovolená ve Francii se slevou a s garancí nejnižší ceny. All Inclusive zájezdy a Last Minute pobyty 2022. Výhodná nabídka 621 zájezdů do Francie. Slevy dovolené Francie.

Pokud jste si nevybrali v Slevy dovolené Francie žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Francie 2022 nebo Francie 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Francie 2022 nebo First Minute Francie 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Francie levně nebo luxusní dovolená Francie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.