Vyhledávání

Francie s dětmi

Paříž - To Nejlepší Pro Děti (Letecky) - S dětmi

Paříž - To Nejlepší Pro Děti (Letecky)

26.8. - 29.8.2021
Snídaně
✈ Praha

12 755 Kč
11 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž - To Nejlepší Pro Děti (Letecky) , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 26. srpna do neděle 29. srpna 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 28 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Paříž - To Nejlepší Pro Děti (Letecky) levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 11990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: S dětmi, léto 2021, pobytové zájezdy.

Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy) - S dětmi

Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy)

28.10. - 31.10.2021
Snídaně
✈ Praha

 
16 490 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Paříž, v Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 28. říjen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 31. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 91 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 16490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: S dětmi, poznávací zájezdy.

Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy) - S dětmi

Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy)

19.5. - 22.5.2022
Snídaně
✈ Praha

 
15 490 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy) , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 19. května do neděle 22. května 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 294 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy), který je aktuálně na prodej online v ceně 15490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: S dětmi, jaro 2021, poznávací zájezdy.

Paříž Pro Rodiče A Děti + Disneyland (Letecky Z Prahy) - S dětmi

Paříž Pro Rodiče A Děti + Disneyland (Letecky Z Prahy)

19.5. - 22.5.2022
Snídaně
✈ Praha

 
15 490 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v Paříž Pro Rodiče A Děti + Disneyland (Letecky Z Prahy), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 19. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 22. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 294 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, v ceně 15490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: S dětmi, eurovíkendy.

Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy) - S dětmi

Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy)

14.7. - 17.7.2022
Snídaně
✈ Praha

 
15 490 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy) , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 14. července do neděle 17. července 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 350 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy), který je aktuálně na prodej online v ceně 15490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: S dětmi, léto 2021, poznávací zájezdy.

Paříž Pro Rodiče A Děti + Disneyland (Letecky Z Prahy) - S dětmi

Paříž Pro Rodiče A Děti + Disneyland (Letecky Z Prahy)

14.7. - 17.7.2022
Snídaně
✈ Praha

 
15 490 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v Paříž Pro Rodiče A Děti + Disneyland (Letecky Z Prahy), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 14. červenec 2022 a návratem/příjezdem: neděle 17. červenec 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 350 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 15490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: S dětmi, eurovíkendy.


Zobrazeno 1-6 z celkem 6 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená ve Francii s dětmi, s garancí nejnižší ceny. Rodinná dovolená ve Francii - Apartmány, hotely, bungalovy a ubytování v soukromí 2021. Výhodná nabídka 5592 zájezdů do Francie. Francie s dětmi.

Pokud jste si nevybrali v Francie s dětmi žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Proč si nevybrat pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Francie 2021 nebo Francie 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Francie? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.