Vyhledávání

Dovolená Risoul / Vars 2021/2022

Vars/Risoul - Rezidence Pra St. Marie - Dovolená Risoul / Vars 2021/2022

Vnitřní bazén, TV, Lednička, Fitness, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

vzdálenost od centra města: 3 km, vzdálenost od sjezdovky: 50 m.

Vars/Risoul - Rezidence Pra St. Marie

10.12. - 19.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
9 840 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Risoul / Vars, v ubytovacím zařízení Vars/Risoul - Rezidence Pra St. Marie s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 10, ubytování od pátku 10. prosince do neděle 19. prosince 2021. Doprava autobusem s odjezdem za 233 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - zimní First Minute zájezd do hotelu Vars/Risoul - Rezidence Pra St. Marie levně je v ceně 9840,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru. Typ zájezdu: Dovolená Risoul / Vars 2021/2022, sportovní, lyžařské. Na základě recenzí od 23 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Vars/Risoul - Rezidence Pra St. Marie - Dovolená Risoul / Vars 2021/2022

Vnitřní bazén, TV, Lednička, Fitness, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

vzdálenost od centra města: 3 km, vzdálenost od sjezdovky: 50 m.

Vars/Risoul - Rezidence Pra St. Marie

11.12. - 18.12.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
6 990 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Risoul / Vars v Vars/Risoul - Rezidence Pra St. Marie, v 3hvězdičkovém ubytování - Dovolená Risoul / Vars 2021/2022. Počet dní 8, ubytování v termínu: sobota 11. prosinec 2021 až sobota 18. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastním autem s příjezdem na místo za 234 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně levně, v ceně 6990,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: sportovní, lyžařské. Průměrné hodnocení Vars/Risoul - Rezidence Pra St. Marie je 82 % podle referencí od 23 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-2 z celkem 2 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Risoul / Vars Last Minute.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Risoul / Vars ve Francii 2021/2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Online pojištění proti koronaviru. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Risoul / Vars 2021/2022.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v chladném lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Risoul / Vars si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jednou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Risoul / Vars, kdy se rezervují nejlepší termíny a hotely v dostatečné předstihu i za levnější ceny proti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty tzv. Last Minute Risoul / Vars, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii nejen pro seniory. V říjnu nastává ve Francii další zklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích a kapacit a termínů Risoul / Vars. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Risoul / Vars.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.