Vyhledávání dovolené ve Francii

Provence Dovolená 2022

Provence Dovolená 2022

Levandulová Provence a St. Tropez

24.8. - 28.8.2022
Snídaně
Autobus

 
 
6 490 Kč

Levandulová Provence a St. Tropez - informace

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Provence, v ubytovacím zařízení Levandulová Provence a St. Tropez , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 24. srpna do neděle 28. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 15 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Levandulová Provence a St. Tropez levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Provence Dovolená 2022, léto 2022, poznávací zájezdy.


Program

1. den: Odjezd z ČR v podvečerních hodinách
2. den: Plavba na pohádkový ostrov Ile de Porquerolles. Individuální volno ke koupání. Večer odjezd na ubytování
3. den: po snídani odjezd do městečka Grasse, návštěva místní parfumerie Galimard, kde si prohlédnete laboratoře a budete mít možnost vyrobit si svůj vlastní parfém. Dále návštěva levandulových polí. V podvečer odjezd na ubytování.
4. den: snídaně, odjezd do typického provensálského městečka Grimaud (ruiny středověkého hradu, výhled na záliv St. Tropez). Přejezd do městečka Port Grimaud přezdívaného francouzské Benátky, možnost koupání, volný program. V podvečerních hodinách plavba lodí z Port Grimaud do St. Tropez (krátká procházka po stopách natáčení filmu o četníkovi: přístav, citadela, četnická stanice). Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.
5. den: návrat v odpoledních hodinách do ČR.

Cena zahrnuje

  • Autobusovou dopravu
  • Ubytování se snídaní
  • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • Návštěvu parfumerie Galimard a výroba vlastního parfému 45 euro
  • Plavbu na ostrov Ile de Porquerolles 23 euro
  • Plavbu z Port Grimaud do St. Tropez 12 euro
  • Pobytovou taxu 6 eura
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj
  • Cestovní pojištění

Nástup / Výstup

PRAHA – 13:00 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN – 14:00 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 14:45 ZASTÁVKA MHD OC ČERNICE
ROZVADOV – 15:45 SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL
ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ.
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků na 32 osob, pokud ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu není uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dnů před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Provence Lodí, Na Kole I Pěšky - Provence Dovolená 2022

Provence Lodí, Na Kole I Pěšky

2.9. - 11.9.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
17 490 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Provence, Francie, v Provence Lodí, Na Kole I Pěšky, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 2. září 2022 a návratem/příjezdem: neděle 11. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 24 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 17490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Provence Dovolená 2022, sportovní zájezdy, vodácké.

Krásy Francouzské riviéry - Provence Dovolená 2022

Krásy Francouzské riviéry

17.9. - 21.9.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
6 790 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Provence, v ubytovacím zařízení Krásy Francouzské riviéry , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od soboty 17. září do středy 21. září 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 39 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Krásy Francouzské riviéry levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Provence Dovolená 2022, podzim 2022, poznávací zájezdy.

Levandulová Provence a St. Tropez - Provence Dovolená 2022

Levandulová Provence a St. Tropez

25.9. - 29.9.2022
Snídaně
Autobus

 
 
6 490 Kč

Dovolená Francie 2022 v lokalitě Provence, v Levandulová Provence a St. Tropez, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 25. září 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 29. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 47 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Provence Dovolená 2022, poznávací zájezdy.

Historická Provence - Provence Dovolená 2022

Historická Provence

25.9. - 29.9.2022
Snídaně
Autobus

 
 
7 490 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Provence, Francie, v ubytovacím zařízení Historická Provence , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 25. září do čtvrtka 29. září 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 47 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Historická Provence levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Provence Dovolená 2022, podzim 2022, poznávací zájezdy.

Velký okruh Provence - Provence Dovolená 2022

Velký okruh Provence

27.9. - 2.10.2022
Snídaně
Autobus

 
11 593 Kč
7 999 Kč

Dovolená Francie 2022 v lokalitě Provence, v Velký okruh Provence, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 27. září 2022 a návratem/příjezdem: neděle 2. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 49 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 31 % je nyní aktuálně v ceně 7999,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Provence Dovolená 2022, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Provence Na Kole - Provence Dovolená 2022

Provence Na Kole

28.9. - 7.10.2022
Polopenze
Autobus

 
 
15 500 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Provence, v ubytovacím zařízení Provence Na Kole , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od středy 28. září do pátku 7. října 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 50 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Provence Na Kole, který je aktuálně na prodej online v ceně 15500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Provence Dovolená 2022, podzim 2022, sportovní zájezdy.

Provence a kaňon Verdon s koupáním - Provence Dovolená 2022

Provence a kaňon Verdon s koupáním

6.10. - 10.10.2022
Snídaně
Autobus

 
9 040 Kč
6 599 Kč

Dovolená Francie 2022 v lokalitě Provence, v Provence a kaňon Verdon s koupáním, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 6. říjen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 10. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 58 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 27 % je nyní aktuálně v ceně 6599,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Provence Dovolená 2022, poznávací zájezdy.

Velký okruh Provence - Provence Dovolená 2022

Velký okruh Provence

25.10. - 30.10.2022
Snídaně
Autobus

 
11 593 Kč
7 999 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Provence, v ubytovacím zařízení Velký okruh Provence , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 25. října do neděle 30. října 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 77 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Velký okruh Provence levně se slevou 31 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 7999,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Provence Dovolená 2022, podzim 2022, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Velký okruh Provence - Provence Dovolená 2022

Velký okruh Provence

15.11. - 20.11.2022
Snídaně
Autobus

 
11 593 Kč
7 999 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Provence, v Velký okruh Provence, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 15. listopad 2022 a návratem/příjezdem: neděle 20. listopad 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 98 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 31 % je nyní aktuálně v ceně 7999,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Provence Dovolená 2022, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Krásy Francouzské riviéry - Provence Dovolená 2022

Krásy Francouzské riviéry

5.7. - 9.7.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
7 490 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Provence, v ubytovacím zařízení Krásy Francouzské riviéry , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 5. července do neděle 9. července 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 330 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Krásy Francouzské riviéry levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Provence Dovolená 2022, léto 2022, poznávací zájezdy.

Báječná Provence - Provence Dovolená 2022

Báječná Provence

11.7. - 16.7.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
8 990 Kč

Dovolená Francie First Minute 2023 v lokalitě Provence, v Báječná Provence, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 11. červenec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 16. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 336 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Provence Dovolená 2022, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 14 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Last Minute dovolená Provence 2022.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Provence ve Francii 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Online pojištění proti koronaviru. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Provence Dovolená 2022.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Provence 2022 nebo Provence 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Provence 2022 nebo First Minute Provence 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Provence levně nebo luxusní dovolená Provence.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Provence si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Provence. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Provence. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Provence, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Provence.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Provence za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Provence.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.