Vyhledávání dovolené ve Francii

Poznávací zájezdy do Francie 2022

Poznávací zájezdy do Francie 2022

Tajemství Paříže a Versailles

14.4. - 18.4.2022
Bez stravy
Autobus

 
4 390 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Tajemství Paříže a Versailles , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 14. dubna do pondělí 18. dubna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 77 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Tajemství Paříže a Versailles levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, jaro 2022, poznávací zájezdy.

Romantická Paříž a Versailles - Poznávací zájezdy

Romantická Paříž a Versailles

14.4. - 18.4.2022
Bez stravy
Autobus

 
4 390 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v Romantická Paříž a Versailles, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 14. duben 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 18. duben 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 77 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4390,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Paříž a Versailles pro náročné - Poznávací zájezdy

Paříž a Versailles pro náročné

14.4. - 18.4.2022
Bez stravy
Autobus

 
4 390 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Paříž a Versailles pro náročné , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 14. dubna do pondělí 18. dubna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 77 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Paříž a Versailles pro náročné levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, jaro 2022, poznávací zájezdy.

Paříž a zámek Versailles - Poznávací zájezdy

Paříž a zámek Versailles

14.4. - 18.4.2022
Snídaně
Autobus

 
5 390 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Paříž a zámek Versailles, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 14. duben 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 18. duben 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 77 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5390,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

DISNEYLAND a Paříž - Poznávací zájezdy

DISNEYLAND a Paříž

14.4. - 17.4.2022
Snídaně
Autobus

4 483 Kč
3 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení DISNEYLAND a Paříž , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 14. dubna do neděle 17. dubna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 77 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu DISNEYLAND a Paříž levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 3990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, jaro 2022, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Šarmantní Paříž, Versailles - Poznávací zájezdy

Šarmantní Paříž, Versailles

4.5. - 8.5.2022
Snídaně
Autobus

6 790 Kč
6 111 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Šarmantní Paříž, Versailles, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 4. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 8. květen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 97 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 10 % je nyní aktuálně v ceně 6111,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Romantická Paříž a Versailles - Poznávací zájezdy

Romantická Paříž a Versailles

4.5. - 8.5.2022
Bez stravy
Autobus

 
4 390 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Romantická Paříž a Versailles , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 4. května do neděle 8. května 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 97 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Romantická Paříž a Versailles levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, jaro 2022, poznávací zájezdy.

Paříž a Versailles pro náročné - Poznávací zájezdy

Paříž a Versailles pro náročné

4.5. - 8.5.2022
Bez stravy
Autobus

 
4 390 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v Paříž a Versailles pro náročné, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 4. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 8. květen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 97 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4390,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Tajemství Paříže a Versailles - Poznávací zájezdy

Tajemství Paříže a Versailles

4.5. - 8.5.2022
Bez stravy
Autobus

 
4 390 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Tajemství Paříže a Versailles , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 4. května do neděle 8. května 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 97 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Tajemství Paříže a Versailles levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, jaro 2022, poznávací zájezdy.

Paříž a zámek ve Fontainebleau - Poznávací zájezdy

Paříž a zámek ve Fontainebleau

11.5. - 15.5.2022
Snídaně
Autobus

 
6 036 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Paříž a zámek ve Fontainebleau, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 11. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 15. květen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 104 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6036,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Paříž letecky | 5 dní/4 noci v hotelu v Paříži - Poznávací zájezdy

Paříž letecky | 5 dní/4 noci v hotelu v Paříži

12.5. - 16.5.2022
Snídaně
✈ Praha, Vídeň

 
13 890 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž letecky | 5 dní/4 noci v hotelu v Paříži , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 12. května do pondělí 16. května 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň s odletem za 105 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Paříž letecky | 5 dní/4 noci v hotelu v Paříži levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, jaro 2022, poznávací zájezdy.

Paříž a zámky na Loiře - Poznávací zájezdy

Paříž a zámky na Loiře

13.5. - 17.5.2022
Snídaně
✈ Praha

15 697 Kč
15 069 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Paříž a zámky na Loiře, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 13. květen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 17. květen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 106 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 15069,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 90 nalezených zájezdů


Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny poznávacích zájezdů do Francie 2022. Zájezdy za poznáním do Francie Last Minute. Nabídka 941 zájezdů do Francie. Poznávací zájezdy do Francie 2022.

Pokud jste si nevybrali v Poznávací zájezdy do Francie 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Francie 2022 nebo Francie 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Francie 2022 nebo First Minute Francie 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Francie levně nebo luxusní dovolená Francie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Francielastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů