Vyhledávání dovolené ve Francii

Poznávací zájezdy do Francie 2022

Poznávací zájezdy do Francie 2022

Paříž a Versailles

29.6. - 3.7.2022
Snídaně
Autobus

 
 
4 550 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Paříž a Versailles , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 29. června do neděle 3. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Paříž a Versailles levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4550,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy.

Historická Provence - Francie Poznávací zájezdy

Historická Provence

3.7. - 7.7.2022
Snídaně
Autobus

 
 
7 490 Kč

Dovolená Francie Super Last Minute 2022 v lokalitě Provence, Francie, v Historická Provence, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 3. červenec 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 7. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 6 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 7490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Paříž a Versailles - Francie Poznávací zájezdy

Paříž a Versailles

13.7. - 17.7.2022
Snídaně
Autobus

 
 
4 550 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Paříž a Versailles , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 13. července do neděle 17. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 16 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Paříž a Versailles levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4550,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy.

Památky a přírodní parky Provence - Francie Poznávací zájezdy

Památky a přírodní parky Provence

16.7. - 24.7.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
13 990 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Provence, Francie, v Památky a přírodní parky Provence, ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 16. červenec 2022 a návratem/příjezdem: neděle 24. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 19 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 13990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Paříž plná poznání - Francie Poznávací zájezdy

Paříž plná poznání

17.7. - 20.7.2022
Snídaně
Autobus

 
 
4 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž plná poznání , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od neděle 17. července do středy 20. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 20 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Paříž plná poznání levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy.

Gaskoňsko a zelené srdce Francie, kanál du Midi - Francie Poznávací zájezdy

Gaskoňsko a zelené srdce Francie, kanál du Midi

23.7. - 31.7.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
15 990 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Languedoc - Roussillon, v Gaskoňsko a zelené srdce Francie, kanál du Midi, ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 23. červenec 2022 a návratem/příjezdem: neděle 31. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 26 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 15990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Paríž a Disneyland, Paríž, Disneyland - Francie Poznávací zájezdy

Paríž a Disneyland, Paríž, Disneyland

25.7. - 29.7.2022
Snídaně
Autobus

 
7 558 Kč
7 331 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paríž a Disneyland, Paríž, Disneyland , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pondělí 25. července do pátku 29. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 28 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Paríž a Disneyland, Paríž, Disneyland levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 7331,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy.

Paríž - Perla na Seine, Versailles - Francie Poznávací zájezdy

Paríž - Perla na Seine, Versailles

25.7. - 29.7.2022
Snídaně
Autobus

 
7 566 Kč
6 961 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Paríž - Perla na Seine, Versailles, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 25. červenec 2022 a návratem/příjezdem: pátek 29. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 28 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 8 % je nyní aktuálně v ceně 6961,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Cesta do Normandie - Francie Poznávací zájezdy

Cesta do Normandie

25.7. - 29.7.2022
Snídaně
Autobus

 
 
6 790 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Normandie, v ubytovacím zařízení Cesta do Normandie , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pondělí 25. července do pátku 29. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 28 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Cesta do Normandie levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy.

Normandie-Bretaň-dvoulůžkové pokoje - Francie Poznávací zájezdy

Normandie-Bretaň-dvoulůžkové pokoje

26.7. - 31.7.2022
Snídaně
Autobus

 
 
7 950 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Normandie, v Normandie-Bretaň-dvoulůžkové pokoje, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 26. červenec 2022 a návratem/příjezdem: neděle 31. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 29 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 7950,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul, - Francie Poznávací zájezdy

Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul,

28.7. - 1.8.2022
Snídaně
Autobus

 
8 343 Kč
7 592 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Alsasko, Francie, v ubytovacím zařízení Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul, , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 28. července do pondělí 1. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 31 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul, levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 7592,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy.

Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr - Francie Poznávací zájezdy

Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr

28.7. - 2.8.2022
Snídaně
Autobus

 
11 255 Kč
10 805 Kč

Dovolená Francie 2022 v lokalitě Normandie, Paříž, v Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 28. červenec 2022 a návratem/příjezdem: úterý 2. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 31 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 10805,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 88 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny poznávacích zájezdů do Francie 2022. Zájezdy za poznáním do Francie Last Minute. Nabídka 621 zájezdů do Francie. Poznávací zájezdy do Francie 2022.

Pokud jste si nevybrali v Poznávací zájezdy do Francie 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Francie 2022 nebo Francie 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Francie 2022 nebo First Minute Francie 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Francie levně nebo luxusní dovolená Francie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.