Vyhledávání dovolené ve Francii

Francie polopenze

Francie polopenze

Provence Na Kole

3.6. - 12.6.2022
Polopenze
Autobus

 
 
15 500 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Provence, v ubytovacím zařízení Provence Na Kole , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 3. června do neděle 12. června 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 14 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Provence Na Kole, který je aktuálně na prodej online v ceně 15500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Polopenze, léto 2022, sportovní zájezdy.

Prodloužená Varianta - Francie Polopenze

Prodloužená Varianta

10.6. - 20.6.2022
Polopenze
Autobus

 
 
15 690 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Korsika, Francie, v Prodloužená Varianta, ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 10. červen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 20. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 21 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 15690,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Polopenze, sportovní zájezdy, trekkingové.

Bretaň Na Kole - Francie Polopenze

Bretaň Na Kole

16.7. - 27.7.2022
Polopenze
Autobus

 
 
15 900 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Bretaň Na Kole , v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od soboty 16. července do středy 27. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 57 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní zájezd do hotelu Bretaň Na Kole, který je aktuálně na prodej online v ceně 15900,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Polopenze, léto 2022, sportovní zájezdy.

Provence Na Kole - Francie Polopenze

Provence Na Kole

29.7. - 7.8.2022
Polopenze
Autobus

 
 
16 500 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Provence, v Provence Na Kole, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 29. červenec 2022 a návratem/příjezdem: neděle 7. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 70 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 16500,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Polopenze, sportovní zájezdy.

Paříž A Versailles Na Kole - Francie Polopenze

Paříž A Versailles Na Kole

2.8. - 7.8.2022
Polopenze
Autobus

 
8 941 Kč
7 600 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž A Versailles Na Kole , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 2. srpna do neděle 7. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 74 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Paříž A Versailles Na Kole levně se slevou 15 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 7600,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Polopenze, léto 2022, sportovní zájezdy.

Romantická Korsika - Francie Polopenze

Romantická Korsika

26.8. - 4.9.2022
Polopenze
Autobus

 
 
14 790 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Korsika, Francie, v Romantická Korsika, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 26. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 4. září 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 98 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 14790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Polopenze, poznávací zájezdy.

Klenoty pod Pyrenejami - Francie Polopenze

Klenoty pod Pyrenejami

27.8. - 3.9.2022
Polopenze
✈ Vídeň

 
 
30 508 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Pyreneje, v ubytovacím zařízení Klenoty pod Pyrenejami , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 27. srpna do soboty 3. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 99 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Klenoty pod Pyrenejami, který je aktuálně na prodej online v ceně 30508,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Polopenze, léto 2022, poznávací zájezdy.

Korsika - Turistika A Moře - Francie Polopenze

Korsika - Turistika A Moře

2.9. - 11.9.2022
Polopenze
Autobus

 
 
15 490 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Korsika, v Korsika - Turistika A Moře, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 2. září 2022 a návratem/příjezdem: neděle 11. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 105 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 15490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Polopenze, sportovní zájezdy, trekkingové.

Korsika - Francie Polopenze

Korsika

9.9. - 18.9.2022
Polopenze
Autobus

 
 
14 590 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Korsika, v ubytovacím zařízení Korsika , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 9. září do neděle 18. září 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 112 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Korsika levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Polopenze, podzim 2022, sportovní zájezdy, trekkingové.

Provence Na Kole - Francie Polopenze

Provence Na Kole

28.9. - 7.10.2022
Polopenze
Autobus

 
 
15 500 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Provence, v Provence Na Kole, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 28. září 2022 a návratem/příjezdem: pátek 7. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 131 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 15500,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Polopenze, sportovní zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 10 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny dovolené ve Francii s polopenzí 2022. Francie se snídaní a večeří v ceně zájezdu - polopenze. Zájezdy do Francie bez nutnosti dokupování jídla. Nabídka 334 zájezdů do Francie. Francie polopenze.

Pokud jste si nevybrali v Francie polopenze žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Francie 2022 nebo Francie 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Francie 2022 nebo First Minute Francie 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Francie levně nebo luxusní dovolená Francie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.