Vyhledávání dovolené ve Francii

Normandie Dovolená 2023

Normandie Dovolená 2023

Cesta do Normandie

4.5. - 8.5.2023
Snídaně
Autobus

 
 
7 790 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Normandie, v ubytovacím zařízení Cesta do Normandie , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 4. května do pondělí 8. května 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 96 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Cesta do Normandie levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Normandie Dovolená 2023, jaro 2023, poznávací zájezdy.

Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr - Normandie Dovolená 2023

Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr

1.7. - 6.7.2023
Snídaně
Autobus

 
13 628 Kč
11 856 Kč

Dovolená Francie First Minute 2023 v lokalitě Normandie, Paříž, v Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. červenec 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 6. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 154 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 13 % je nyní aktuálně v ceně 11856,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Normandie Dovolená 2023, poznávací zájezdy.

Paříž - Normandie - Bretaň - Normandie Dovolená 2023

Paříž - Normandie - Bretaň

8.8. - 13.8.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
9 990 Kč

Paříž - Normandie - Bretaň - informace

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Normandie, v ubytovacím zařízení Paříž - Normandie - Bretaň , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 8. srpna do neděle 13. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 192 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Paříž - Normandie - Bretaň levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Normandie Dovolená 2023, léto 2023, poznávací zájezdy.


Doprava autokarem - odjezdová místa (Trasa A)

Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Příplatek 150 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov Příplatek 250 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.

Povinné smluvní údaje

Cestovní kancelář odpovídá za řádné poskytnutí sjednaných služeb a má povinnost poskytnout zákazníkovi pomoc v nesnázích. Služby cestovního ruchu dle této smlouvy se poskytují v jazyce místa pobytu země a registrace leteckého či autokarového dopravce, poskytují se jako skupinové služby, velikost skupiny je omezena kapacitou poskytovaných služeb a nejsou obecně vhodné pro osoby s omezenou pohyblivostí. Minimální počet osob pro uskutečnění zájezdu je X (při autobusové dopravě) a Y (při letecké dopravě).

Informace

Ubytování v hotelech PREMIERE CLASSE s vlastním sociálním zařízením na pokoji

1. den

Odjezd přes ČR, SRN do Francie.

2. den

Ráno příjezd do Paříže. Velká okružní jízda: Bastilla, Hotel de Ville, Rivoli, Place de la Concorde, Pont de Caroussel, Orsay. Procházka městem s průvodcem: Orsay, Institut de France, St. Germain des Prés, St. Sulpice. Latinská čtvrť: Lucemburské zahrady a palác, Pantheon, St. Étienne du Mont, univerzita Sorbonna, Musée de Cluny, bulvár Saint Michel, čtvrtí kolem St. Severin. Conciergerie, St. Chapelle, katedrála Notre Dame. Poté Hotel de Ville, kulturní centrum G. Pompidou, Les Halles – bývalé břicho Paříže, St. Eustach, Burza, Palais Royal, Louvre, Tuilleries. Osobní volno, možnost návštěvy muzeí a galerií: Orsay se sbírkou impresionistů, Louvre se slavnou Monou Lisou od Leonarda da Vinci a dalšími uměleckými skvosty a sbírkami z celého světa. Nocleh.

3. den

Hlavní město Normanského vévodství Rouen, procházka malebným centrem: katedrála, hrázděné domy, středověký špitál, palác, náměstí Vieux Marché, kde byla upálena Jana z Arcu. Odjezd na Alabastrové pobřeží do přímořského Étretatu s úžasnými křídovými útesy. Pont Normandie – unikátní most nad ústím řeky Seiny do Atlantského oceánu. Honfleur – malebný historický přístav s hrázděnými domy a příjemnou atmosférou. Nocleh.

4. den

Zastávky na invazních plážích (6.6.1944). Arromanches (umělý přístav Mullberry, museum, vystavená technika např. tank Sherman, Half Track, PaK 88,…), německá baterie des Longues se 150 mm kanóny Škoda, Omaha Beach s americkým památníkem u Colleville…Odpolední návštěva Mont St.Michel, unikátního opevněného kláštera na hoře, uprostřed mocným přílivem zaplavovaných mělčin. Přes bretonské pohraniční Fougéres s impozantním hradem. Nocleh.

5. den

Kolem Chartres do Paříže. Eiffelova věž – osobní volno na prohlídku. Pak procházka: Martova pole, kolem Vojenské školy, Invalidovny s hrobkou císaře Napoleona, přes z most Alexandra III., nejhezčí nad Seinou až na nám. Svornosti, které je největší v Paříži. Osobní volno, možnost návštěvy muzeí nebo nákupů na Champs Elysées nebo na obchodní ulici Rivoli. Večer fakultativně možnost projížďky lodí po Seině. Zpáteční cesta Francií a Německem.

6. den

Návrat do ČR.

Cena zahrnuje:

Cena zájezdu zahrnuje: 3x ubytování v hotelu PREMIERE CLASSE nebo podobném, dopravu moderním klimatizovaným autokarem, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

Cena nezahrnuje:

vstupy, místní taxy, vjezd do historické Paříže, 3x snídaně: 1190 Kč, rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 200 Kč na osobu

Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr - Normandie Dovolená 2023

Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr

26.8. - 31.8.2023
Snídaně
Autobus

 
13 708 Kč
11 926 Kč

Dovolená Francie First Minute 2023 v lokalitě Normandie, Paříž, v Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 26. srpen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 31. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 210 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 13 % je nyní aktuálně v ceně 11926,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Normandie Dovolená 2023, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-4 z celkem 4 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Last Minute dovolená Normandie 2023.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Normandie ve Francii 2023 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Online pojištění proti koronaviru. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Normandie Dovolená 2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Francii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Francii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Francii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Francii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Normandie 2023, Normandie Invia, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.