Vyhledávání

Paříž levně

Champerret Elysées - Levně

Champerret Elysées

25.9. - 2.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 345 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Champerret Elysées s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 25. září do soboty 2. října 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 58 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Champerret Elysées levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1345,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Champerret Elysées - Levně

Champerret Elysées

18.9. - 25.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 345 Kč

Dovolená Francie 2021 v lokalitě Paříž, v Champerret Elysées, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 18. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 25. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 51 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1345,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Champerret Elysées - Levně

Champerret Elysées

11.9. - 18.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 404 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Champerret Elysées s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 11. září do soboty 18. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 44 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Champerret Elysées levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1404,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Champerret Elysées - Levně

Champerret Elysées

4.9. - 11.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 582 Kč

Dovolená Francie 2021 v lokalitě Paříž, v Champerret Elysées, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 11. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 37 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1582,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Jeden den v Disneylandu s fotopauzou u Eiffelovky - Levně

Jeden den v Disneylandu s fotopauzou u Eiffelovky

17.9. - 19.9.2021
Bez stravy
Autobus

2 296 Kč
1 699 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Jeden den v Disneylandu s fotopauzou u Eiffelovky , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 17. září do neděle 19. září 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 50 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Jeden den v Disneylandu s fotopauzou u Eiffelovky levně se slevou 26 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 1699,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021, poznávací zájezdy.

Champerret Elysées - Levně

Champerret Elysées

28.8. - 4.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 760 Kč

Dovolená Francie 2021 v lokalitě Paříž, v Champerret Elysées, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 28. srpen 2021 a návratem/příjezdem: sobota 4. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 30 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1760,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Silvestr v Paříži na otočku - Levně

Silvestr v Paříži na otočku

30.12. - 1.1.2022
Bez stravy
Autobus

 
1 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Silvestr v Paříži na otočku , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 30. prosince do soboty 1. ledna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 154 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Silvestr v Paříži na otočku levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, zima 2021,Silvestr 2021/2022 - silvestrovský pobyt, poznávací zájezdy.

Paříž s návštěvou zámku Versailles - Levně

Paříž s návštěvou zámku Versailles

27.10. - 30.10.2022
Snídaně
Autobus

2 999 Kč
2 699 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v Paříž s návštěvou zámku Versailles, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 27. říjen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 30. říjen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 455 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně se slevou 10 %, v ceně 2699,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, poznávací zájezdy.

Adventní Paříž - město lásky - Levně

Adventní Paříž - město lásky

2.12. - 5.12.2021
Dle programu
Autobus

 
2 790 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Adventní Paříž - město lásky , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. prosince do neděle 5. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 126 dní. Tento pobyt je se stravou formou dle programu. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Paříž - město lásky levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, zima 2021, poznávací zájezdy.

Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do D - Levně

Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do D

27.10. - 30.10.2022
Snídaně
Autobus

3 010 Kč
2 799 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do D, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 27. říjen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 30. říjen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 455 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně se slevou 7 %, v ceně 2799,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, poznávací zájezdy.

Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre - Levně

Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre

12.5. - 15.5.2022
Snídaně
Autobus

3 199 Kč
2 879 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 12. května do neděle 15. května 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 287 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Paříž s návštěvou Versailles a muzea Louvre levně se slevou 10 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 2879,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, jaro 2021, poznávací zájezdy.

Paříž s návštěvou zámku Versailles - Levně

Paříž s návštěvou zámku Versailles

12.5. - 15.5.2022
Snídaně
Autobus

3 186 Kč
2 899 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v Paříž s návštěvou zámku Versailles, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 12. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 15. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 287 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně se slevou 9 %, v ceně 2899,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 1325 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: ️ Garance nejnižší ceny. Akční nabídky dovolené 2021 a Last Minute zájezdů Paříž. Last Minute Paříž - Francie levně. Nabídka 1325 zájezdů do francouzské destinace Paříž. Paříž levně.

Pokud jste si nevybrali v Paříž levně žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Proč si nevybrat pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Paříž 2021 nebo Paříž 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Paříž? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Paříž si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Paříž. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Paříž. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Paříž, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Paříž.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Paříž za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Paříž.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.