Reklama

Vyhledávání

Dovolená Les Deux Alpes 2021/2022

Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné - Dovolená Les Deux Alpes 2021/2022

Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné

4.3. - 13.3.2022
Bez stravy
Autobus

 
14 040 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Les Deux Alpes, v ubytovacím zařízení Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 4. března do neděle 13. března 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 160 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14040,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Les Deux Alpes 2021/2022, jaro 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné - Dovolená Les Deux Alpes 2021/2022

Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné

5.3. - 12.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
11 190 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Les Deux Alpes, v Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 5. březen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 12. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 161 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 11190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Les Deux Alpes 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné - Dovolená Les Deux Alpes 2021/2022

Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné

11.3. - 20.3.2022
Bez stravy
Autobus

 
13 740 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Les Deux Alpes, v ubytovacím zařízení Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 11. března do neděle 20. března 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 167 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13740,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Les Deux Alpes 2021/2022, jaro 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné - Dovolená Les Deux Alpes 2021/2022

Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné

12.3. - 19.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
10 890 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Les Deux Alpes, v Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 12. březen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 19. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 168 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Les Deux Alpes 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské.


Zobrazeno 1-4 z celkem 4 nalezených zájezdů

Reklama

Na této stránce naleznete: Les Deux Alpes Last Minute.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Les Deux Alpes ve Francii 2021/2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Online pojištění proti koronaviru. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Les Deux Alpes 2021/2022.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Proč si nevybrat pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Les Deux Alpes 2021 nebo Les Deux Alpes 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Les Deux Alpes? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Les Deux Alpes si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Les Deux Alpes. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Les Deux Alpes. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Les Deux Alpes, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Les Deux Alpes.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Les Deux Alpes za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Les Deux Alpes.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.