Vyhledávání dovolené ve Francii

Last Minute Bretaň

Last Minute Bretaň

Malebná Bretaň

23.6. - 1.7.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
12 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, Francie, v ubytovacím zařízení Malebná Bretaň , v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od pátku 23. června do soboty 1. července 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 14 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Malebná Bretaň levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bretaň last minute, léto 2023, poznávací zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Last Minute

Le Chateau De Kergonano

24.6. - 8.7.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
24 380 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2023 v lokalitě Bretaň, v Le Chateau De Kergonano, ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 24. červen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 8. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 15 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 24380,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bretaň last minute, pobytové zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Last Minute

Le Chateau De Kergonano

1.7. - 15.7.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
33 380 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Le Chateau De Kergonano , v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. července do soboty 15. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 22 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Le Chateau De Kergonano, který je aktuálně na prodej online v ceně 33380,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bretaň last minute, léto 2023, pobytové zájezdy.

Velký okruh Bretaní a Normandií - Bretaň Last Minute

Velký okruh Bretaní a Normandií

5.7. - 15.7.2023
Snídaně
Autobus

 
 
19 990 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2023 v lokalitě Bretaň, v Velký okruh Bretaní a Normandií, ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 5. červenec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 15. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 26 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 19990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bretaň last minute, poznávací zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Last Minute

Le Chateau De Kergonano

8.7. - 22.7.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
39 725 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Le Chateau De Kergonano , v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 8. července do soboty 22. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 29 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Le Chateau De Kergonano, který je aktuálně na prodej online v ceně 39725,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bretaň last minute, léto 2023, pobytové zájezdy.

Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand - Bretaň Last Minute

Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand

15.7. - 23.7.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
11 990 Kč

Dovolená Francie 2023 v lokalitě Bretaň, v Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand, ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 15. červenec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 23. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 36 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bretaň last minute, poznávací zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Last Minute

Le Chateau De Kergonano

15.7. - 29.7.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
39 475 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Le Chateau De Kergonano , v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 15. července do soboty 29. července 2023. Doprava s příjezdem na místo za 36 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní zájezd do hotelu Le Chateau De Kergonano, který je aktuálně na prodej online v ceně 39475,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bretaň last minute, léto 2023, pobytové zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Last Minute

Le Chateau De Kergonano

22.7. - 5.8.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
38 780 Kč

Dovolená Francie 2023 v lokalitě Bretaň, v Le Chateau De Kergonano, ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 22. červenec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 5. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 43 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 38780,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bretaň last minute, pobytové zájezdy.

Le Chateau De Kergonano - Bretaň Last Minute

Le Chateau De Kergonano

29.7. - 12.8.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
40 580 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Le Chateau De Kergonano , v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 29. července do soboty 12. srpna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 50 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní zájezd do hotelu Le Chateau De Kergonano, který je aktuálně na prodej online v ceně 40580,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bretaň last minute, léto 2023, pobytové zájezdy.

Résidence Odalys Les Iles Du Morbihan - Bretaň Last Minute

Résidence Odalys Les Iles Du Morbihan

5.8. - 19.8.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
44 490 Kč

Dovolená Francie 2023 v lokalitě Bretaň, v Résidence Odalys Les Iles Du Morbihan, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 5. srpen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 19. srpen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 57 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 44490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bretaň last minute, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 16 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Last Minute zájezdy Bretaň. Garance nejnižší ceny. Nabídka zájezdů do francouzské destinace Bretaň. Last Minute Bretaň.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Francii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Francii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Last Minute Bretaň žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Bretaň 2023 nebo Bretaň 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Bretaň 2023 nebo First Minute Bretaň 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Bretaň levně nebo luxusní dovolená Bretaň.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Bretaň si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Bretaň. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Bretaň. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Bretaň, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Bretaň.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Bretaň za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Bretaň.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.