Vyhledávání dovolené ve Francii

Velký okruh Bretaní a Normandií

Velký okruh Bretaní a Normandií

Velký okruh Bretaní a Normandií

5.7. - 15.7.2023
Snídaně
Autobus

 
 
19 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Velký okruh Bretaní a Normandií , v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od středy 5. července do soboty 15. července 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 26 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Velký okruh Bretaní a Normandií, který je aktuálně na prodej online v ceně 19990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie hotel, léto 2023, poznávací zájezdy.Na této stránce naleznete: Velký okruh Bretaní a Normandií ve Francii v letovisku Bretaň - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Velký okruh Bretaní a Normandií se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování ve Francii v letovisku Bretaň. Dovolená Velký okruh Bretaní a Normandií - Francie 2023. Velký okruh Bretaní a Normandií.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Francii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Francii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Francii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Francii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Francie 2023, Francie Invia, Francie Last Minute, Francie autobusem, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.