Vyhledávání dovolené ve Francii

Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand

Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand

Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand

15.7. - 23.7.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
11 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bretaň, v ubytovacím zařízení Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand , v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od soboty 15. července do neděle 23. července 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 36 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní zájezd do hotelu Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie hotel, léto 2023, poznávací zájezdy.Na této stránce naleznete: Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand ve Francii v letovisku Bretaň - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování ve Francii v letovisku Bretaň. Dovolená Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand - Francie 2023. Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Francii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Francii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Francii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Francii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Francie 2023, Francie Invia, Francie Last Minute, Francie dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.