Vyhledávání dovolené ve Francii

Residence La Palmeraie

Residence La Palmeraie

Residence La Palmeraie 27.4. - 4.5.

27.4. - 4.5.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
7 890 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v ubytovacím zařízení Residence La Palmeraie s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 27. dubna do soboty 4. května 2024. Doprava s příjezdem na místo za 209 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Residence La Palmeraie levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie hotel, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy.

Residence La Palmeraie - Residence La Palmeraie

Residence La Palmeraie 4.5. - 11.5.

4.5. - 11.5.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
6 890 Kč

Dovolená Francie First Minute 2024 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v Residence La Palmeraie, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. květen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 11. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 216 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie hotel, pobytové zájezdy.

Residence La Palmeraie - Residence La Palmeraie

Residence La Palmeraie 11.5. - 18.5.

11.5. - 18.5.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
6 890 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v ubytovacím zařízení Residence La Palmeraie s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 11. května do soboty 18. května 2024. Doprava s příjezdem na místo za 223 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Residence La Palmeraie levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie hotel, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy.

Residence La Palmeraie - Residence La Palmeraie

Residence La Palmeraie 18.5. - 25.5.

18.5. - 25.5.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
6 890 Kč

Dovolená Francie First Minute 2024 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v Residence La Palmeraie, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 18. květen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 25. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 230 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie hotel, pobytové zájezdy.

Residence La Palmeraie - Residence La Palmeraie

Residence La Palmeraie 31.8. - 7.9.

31.8. - 7.9.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
6 790 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v ubytovacím zařízení Residence La Palmeraie s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 31. srpna do soboty 7. září 2024. Doprava s příjezdem na místo za 335 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Residence La Palmeraie levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie hotel, léto 2023/2024, pobytové zájezdy.

Residence La Palmeraie - Residence La Palmeraie

Residence La Palmeraie 19.10. - 26.10.

19.10. - 26.10.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
5 290 Kč

Dovolená Francie First Minute 2024 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v Residence La Palmeraie, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 19. říjen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 26. říjen 2024. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 384 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5290,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Francie hotel, pobytové zájezdy.Na této stránce naleznete: Residence La Palmeraie ve Francii v letovisku Azurové pobřeží - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Residence La Palmeraie se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování ve Francii v letovisku Azurové pobřeží. Dovolená Residence La Palmeraie - Francie 2023/2024. Residence La Palmeraie.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Francii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Francii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Francii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Francii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Francie 2024, Francie Invia, Francie dovolená, Francie levně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.