Vyhledávání dovolené ve Francii

Residence I Ile D Or

Residence I Ile D Or

Residence I Ile D Or 28.10. - 4.11.

28.10. - 4.11.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
14 090 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v ubytovacím zařízení Residence I Ile D Or s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 28. října do soboty 4. listopadu 2023. Doprava s příjezdem na místo za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Residence I Ile D Or levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14090,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Francie hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.Na této stránce naleznete: Residence I Ile D Or ve Francii v letovisku Azurové pobřeží - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Residence I Ile D Or se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování ve Francii v letovisku Azurové pobřeží. Dovolená Residence I Ile D Or - Francie 2023/2024. Residence I Ile D Or.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Francii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Francii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Francii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Francii jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Francie 2023, Francie Invia, Francie Last Minute, Francie dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.