Vyhledávání dovolené ve Francii

Paříž - To Nejlepší Pro Děti

Paříž - To Nejlepší Pro Děti

Paříž - To Nejlepší Pro Děti

25.10. - 29.10.2022
Snídaně
Autobus

 
6 175 Kč
5 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž - To Nejlepší Pro Děti , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od úterý 25. října do soboty 29. října 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 28 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Paříž - To Nejlepší Pro Děti levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy.Na této stránce naleznete: Paříž - To Nejlepší Pro Děti ve Francii v letovisku Paříž - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Paříž - To Nejlepší Pro Děti se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování ve Francii v letovisku Paříž. Dovolená Paříž - To Nejlepší Pro Děti - Francie 2022/2023. Paříž - To Nejlepší Pro Děti.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Paříž? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Paříž jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Paříž 2022 nebo Paříž 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Paříž? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Francii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Francii jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Francie 2022 nebo Francie 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Francie? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.