Vyhledávání dovolené ve Francii

Nenáročný Víkend V Paříži

Nenáročný Víkend V Paříži

Nenáročný Víkend V Paříži

5.7. - 8.7.2023
Snídaně
Autobus

 
 
6 139 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Nenáročný Víkend V Paříži , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 5. července do soboty 8. července 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 281 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Nenáročný Víkend V Paříži levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6139,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022/2023, eurovíkendy.

Nenáročný Víkend V Paříži - Francie Hotel

Nenáročný Víkend V Paříži

20.7. - 23.7.2023
Snídaně
Autobus

 
 
5 759 Kč

Dovolená Francie First Minute 2023 v lokalitě Paříž, v Nenáročný Víkend V Paříži, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 20. červenec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 23. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 296 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5759,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, eurovíkendy.

Nenáročný Víkend V Paříži - Francie Hotel

Nenáročný Víkend V Paříži

24.8. - 27.8.2023
Snídaně
Autobus

 
 
5 759 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Nenáročný Víkend V Paříži , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 24. srpna do neděle 27. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 331 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Nenáročný Víkend V Paříži levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5759,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022/2023, eurovíkendy.Na této stránce naleznete: Nenáročný Víkend V Paříži ve Francii v letovisku Paříž - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Nenáročný Víkend V Paříži se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování ve Francii v letovisku Paříž. Dovolená Nenáročný Víkend V Paříži - Francie 2022/2023. Nenáročný Víkend V Paříži.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Paříž? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Paříž jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Paříž 2022 nebo Paříž 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Paříž? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené ve Francii podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou ve Francii jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Francie 2022 nebo Francie 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Francie? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.