Vyhledávání

First Minute Paříž

Paříž a zámek Versailles s ubytováním v centru Paříže - First Minute

Paříž a zámek Versailles s ubytováním v centru Paříže

1.12. - 5.12.2021
Snídaně
Autobus

 
6 590 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Paříž a zámek Versailles s ubytováním v centru Paříže , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 1. prosince do neděle 5. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 125 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Paříž a zámek Versailles s ubytováním v centru Paříže levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, poznávací zájezdy.

Premiere Classe Chilly Mazarin (Chilly-Mazarin) - First Minute

Premiere Classe Chilly Mazarin (Chilly-Mazarin)

1.12. - 5.12.2021
Snídaně
Autobus

 
4 248 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Paříž, v Premiere Classe Chilly Mazarin (Chilly-Mazarin), s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: neděle 5. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 125 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4248,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Premiere Classe Chilly Mazarin (Chilly-Mazarin) je 74 % podle referencí od 25 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Adventní Paříž - město lásky - First Minute

Adventní Paříž - město lásky

2.12. - 5.12.2021
Dle programu
Autobus

 
2 790 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení Adventní Paříž - město lásky , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. prosince do neděle 5. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 126 dní. Tento pobyt je se stravou formou dle programu. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Paříž - město lásky levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, poznávací zájezdy.

Paříž - Víkendy - First Minute

Paříž - Víkendy

2.12. - 5.12.2021
Snídaně
✈ Praha

 
12 799 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Paříž, v Paříž - Víkendy, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: neděle 5. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 126 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12799,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, eurovíkendy.

Paříž Od A Po Z (5 Dní) - First Minute

Paříž Od A Po Z (5 Dní)

8.12. - 12.12.2021
Snídaně
Autobus

 
6 199 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž Od A Po Z (5 Dní) , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 8. prosince do neděle 12. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 132 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Paříž Od A Po Z (5 Dní) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6199,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, eurovíkendy.

Paříž - Prodloužený Víkend - First Minute

Paříž - Prodloužený Víkend

9.12. - 12.12.2021
Snídaně
✈ Praha

 
13 669 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Paříž, v Paříž - Prodloužený Víkend, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 9. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: neděle 12. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 133 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 13669,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, eurovíkendy.

Romantický Víkend V Paříži - First Minute

Romantický Víkend V Paříži

9.12. - 12.12.2021
Snídaně
✈ Praha

 
16 779 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Romantický Víkend V Paříži , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 9. prosince do neděle 12. prosince 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 133 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Romantický Víkend V Paříži, který je aktuálně na prodej online v ceně 16779,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, eurovíkendy.

Paříž - Víkendy - First Minute

Paříž - Víkendy

9.12. - 12.12.2021
Snídaně
✈ Praha

 
12 799 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Paříž, v Paříž - Víkendy, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 9. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: neděle 12. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 133 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12799,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, eurovíkendy.

Ibis Porte De Montreuil - First Minute

Ibis Porte De Montreuil

11.12. - 14.12.2021
Snídaně
✈ Praha

 
8 342 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Ibis Porte De Montreuil s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 11. prosince do úterý 14. prosince 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 135 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Ibis Porte De Montreuil levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8342,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, eurovíkendy.

Ibis Porte De Orleans - First Minute

Ibis Porte De Orleans

11.12. - 14.12.2021
Snídaně
✈ Praha

 
8 742 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Paříž, v Ibis Porte De Orleans, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 11. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: úterý 14. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 135 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8742,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, eurovíkendy. Průměrné hodnocení Ibis Porte De Orleans je 82 % podle referencí od 35 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ibis Porte De Italie - First Minute

Ibis Porte De Italie

11.12. - 14.12.2021
Snídaně
✈ Praha

 
8 342 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Ibis Porte De Italie s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 11. prosince do úterý 14. prosince 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 135 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Ibis Porte De Italie levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8342,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: First Minute, zima 2022, eurovíkendy. Na základě recenzí od 11 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ibis Porte De Orleans - First Minute

Ibis Porte De Orleans

11.12. - 14.12.2021
Bez stravy
✈ Praha

 
7 890 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Paříž, v Ibis Porte De Orleans, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 11. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: úterý 14. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 135 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 7890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: First Minute, eurovíkendy. Průměrné hodnocení Ibis Porte De Orleans je 82 % podle referencí od 35 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 160 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: First Minute Paříž 2022 s garancí nejnižší ceny. First Minute ve Francii 2022. All Inclusive zájezdy do Francie. Výhodná nabídka 1325 zájezdů do francouzské destinace Paříž. First Minute Paříž.

Pokud jste si nevybrali v First Minute Paříž žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Proč si nevybrat pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Paříž 2021 nebo Paříž 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Paříž? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Paříž si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Paříž. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Paříž. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Paříž, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Paříž.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Paříž za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Paříž.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.