Vyhledávání dovolené ve Francii

Disneyland Francie

Disneyland Francie

5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži

29.6. - 3.7.2022
Snídaně
Autobus

 
 
4 670 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, Francie, v ubytovacím zařízení 5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 29. června do neděle 3. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu 5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4670,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Disneyland, léto 2022, eurovíkendy.

Paríž a Disneyland, Paríž, Disneyland - Francie Disneyland

Paríž a Disneyland, Paríž, Disneyland

25.7. - 29.7.2022
Snídaně
Autobus

 
7 558 Kč
7 331 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Paríž a Disneyland, Paríž, Disneyland, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 25. červenec 2022 a návratem/příjezdem: pátek 29. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 28 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 7331,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Disneyland, poznávací zájezdy.

Paříž A Disneyland - Francie Disneyland

Paříž A Disneyland

28.7. - 31.7.2022
Snídaně
Autobus

 
 
4 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž A Disneyland , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 28. července do neděle 31. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 31 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Paříž A Disneyland levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Disneyland, léto 2022, pobytové zájezdy, eurovíkendy.

5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži - Francie Disneyland

5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži

3.8. - 7.8.2022
Snídaně
Autobus

 
 
4 665 Kč

Dovolená Francie 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v 5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 3. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 7. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 37 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4665,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Disneyland, eurovíkendy.

Paríž pre deti let, Disneyland - Francie Disneyland

Paríž pre deti let, Disneyland

11.8. - 14.8.2022
Snídaně
✈ Vídeň

 
18 717 Kč
17 594 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paríž pre deti let, Disneyland , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 11. srpna do neděle 14. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Vídeň s odletem za 45 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Paríž pre deti let, Disneyland levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 17594,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Disneyland, léto 2022, poznávací zájezdy.

5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži - Francie Disneyland

5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži

17.8. - 21.8.2022
Snídaně
Autobus

 
 
4 665 Kč

Dovolená Francie 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v 5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 17. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 21. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 51 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4665,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Disneyland, eurovíkendy.

Paříž A Disneyland - Francie Disneyland

Paříž A Disneyland

18.8. - 21.8.2022
Snídaně
Autobus

 
5 607 Kč
4 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž A Disneyland , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 18. srpna do neděle 21. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 52 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Paříž A Disneyland levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 4990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Disneyland, léto 2022, pobytové zájezdy, eurovíkendy.

5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži - Francie Disneyland

5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži

24.8. - 28.8.2022
Snídaně
Autobus

 
 
4 665 Kč

Dovolená Francie 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v 5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 24. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 28. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 58 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4665,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Disneyland, eurovíkendy.

Paříž A Disneyland - Francie Disneyland

Paříž A Disneyland

25.8. - 28.8.2022
Snídaně
Autobus

 
 
4 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž A Disneyland , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 25. srpna do neděle 28. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 59 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Paříž A Disneyland levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Disneyland, léto 2022, pobytové zájezdy, eurovíkendy.

Paříž A Disneyland - Francie Disneyland

Paříž A Disneyland

25.9. - 28.9.2022
Snídaně
Autobus

 
5 198 Kč
4 990 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Paříž, v Paříž A Disneyland, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 25. září 2022 a návratem/příjezdem: středa 28. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 90 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 4990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Disneyland, pobytové zájezdy, eurovíkendy.

Paříž A Disneyland - Francie Disneyland

Paříž A Disneyland

27.10. - 30.10.2022
Snídaně
Autobus

 
 
4 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Paříž, v ubytovacím zařízení Paříž A Disneyland , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 27. října do neděle 30. října 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 122 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Paříž A Disneyland levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Disneyland, podzim 2022, pobytové zájezdy, eurovíkendy.


Zobrazeno 1-11 z celkem 11 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny zájezdů do Disneylandu ve Francii. Zájezdy se slevou na vstupné do Disneylandu. Výhodná nabídka 621 zájezdů do Francie. Disneyland Francie.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Francie 2022 nebo Francie 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Francie 2022 nebo First Minute Francie 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Francie levně nebo luxusní dovolená Francie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.