Vyhledávání dovolené ve Francii

Ceny ve Francii

Jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny ve Francii v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Francie.

Ceny ve Francii
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety36 Kč
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety36 Kč
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety46 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety127 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety127 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety178 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety203 Kč
Whisky alkohol a cigarety353 Kč
Taxi v pracovní den - cena za 1 km doprava86 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava102 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava762 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje18 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje38 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje61 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje64 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv1011 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv1854 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv2187 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv2471 Kč
Kiwi potraviny13 Kč
Makaróny potraviny20 Kč
Mléko 1 l potraviny23 Kč
Brambory 1 kg potraviny28 Kč
Hlávkový salát potraviny28 Kč
Chléb 500 g potraviny30 Kč
Chléb potraviny33 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny38 Kč
Jahody potraviny38 Kč
Jogurt potraviny41 Kč
Rýže 1 kg potraviny41 Kč
Cibule potraviny43 Kč
Květák potraviny46 Kč
Máslo potraviny51 Kč
Ananas potraviny51 Kč
Džus 1 l potraviny51 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny58 Kč
Rajčata 1 kg potraviny58 Kč
Jablka 1 kg potraviny58 Kč
Lilek, baklažán potraviny64 Kč
Rajčata 1 kg potraviny66 Kč
Vejce 12 ks potraviny69 Kč
Salám potraviny74 Kč
Pepř potraviny76 Kč
Vepřové maso potraviny76 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny81 Kč
Olivový olej 0.5 l potraviny89 Kč
Balení croissantů potraviny99 Kč
Telecí maso 1 kg potraviny102 Kč
Kuře potraviny117 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny132 Kč
Sýr 500 g potraviny229 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny267 Kč
Hovězí maso potraviny277 Kč
Sýr 1 kg potraviny330 Kč
Cappuccino restaurace86 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace102 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace152 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace203 Kč
Míchaný nápoj restaurace254 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace305 Kč
Polední menu v centru restaurace381 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace457 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace635 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace787 Kč
Vyhledávání dovolené ve Francii

Na této stránce naleznete: Jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje ve Francii? Ceny ve Francii.

Máte zájem o konkrétní lokalitu ve Francii? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek ve Francii. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Francie 2023 nebo Francie 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Francie 2023 nebo First Minute Francie 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Francie levně nebo luxusní dovolená Francie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2023, všechna práva vyhrazena.