Vyhledávání

Last Minute Bordeaux - Francie 2021

To nejlepší z La Rochelle + BORDEAUX + PEVNOST BOYARD (letec - Last Minute Bordeaux -  Francie 2021

To nejlepší z La Rochelle + BORDEAUX + PEVNOST BOYARD (letec

1.7. - 9.7.2021
Snídaně
✈ Praha

 
34 990 Kč

Dovolená Francie First Minute 2021 v lokalitě Bordeaux v To nejlepší z La Rochelle + BORDEAUX + PEVNOST BOYARD (letec, v 3hvězdičkovém ubytování - Last Minute Bordeaux - Francie 2021. Počet dní 9, ubytování v termínu: čtvrtek 1. červenec 2021 až pátek 9. červenec 2021. Doprava letecky z letiště Praha s odletem za 116 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, v ceně 34990,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: poznávací.

Bordeaux a Akvitánie letecky - Last Minute Bordeaux -  Francie 2021

Bordeaux a Akvitánie letecky

10.7. - 17.7.2021
Snídaně
✈ Praha

 
26 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Bordeaux, v ubytovacím zařízení Bordeaux a Akvitánie letecky . Počet nocí 8, ubytování od soboty 10. července do soboty 17. července 2021. Doprava letecky z letiště Praha s odletem za 125 dní. Pobyt s jídlem snídaně - letní First Minute zájezd do hotelu Bordeaux a Akvitánie letecky je v ceně 26990,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Zámky na Loiře II a pobřeží Atlantického oceánu - Last Minute Bordeaux -  Francie 2021

Zámky na Loiře II a pobřeží Atlantického oceánu

17.7. - 24.7.2022
Bez stravy
Autobus

 
11 990 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Bordeaux v Zámky na Loiře II a pobřeží Atlantického oceánu, ubytování - Last Minute Bordeaux - Francie 2021. Počet dní 8, ubytování v termínu: neděle 17. červenec 2022 až neděle 24. červenec 2022. Doprava autobusem s odjezdem za 497 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně levně, v ceně 11990,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: poznávací.


Zobrazeno 1-3 z celkem 3 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Bordeaux Last Minute.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Bordeaux ve Francii 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Online pojištění proti koronaviru. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Bordeaux - Francie 2021.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v chladném lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Bordeaux si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jednou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Bordeaux, kdy se rezervují nejlepší termíny a hotely v dostatečné předstihu i za levnější ceny proti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty tzv. Last Minute Bordeaux, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii nejen pro seniory. V říjnu nastává ve Francii další zklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích a kapacit a termínů Bordeaux. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Bordeaux.

 

V destinaci Bordeaux aktuálně porovnáváme 3 zájezdů. Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář.

Copyright© Francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.