Vyhledávání dovolené ve Francii

Azurové pobřeží Dovolená 2022/2023

Azurové pobřeží Dovolená 2022/2023

Residence Adriana (Carry-Le-Rouet)

22.4. - 29.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 988 Kč
3 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v ubytovacím zařízení Residence Adriana (Carry-Le-Rouet) , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 22. dubna do soboty 29. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 207 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Residence Adriana (Carry-Le-Rouet) levně se slevou 20 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 3990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Azurové pobřeží Dovolená 2022/2023, jaro 2022/2023, pobytové zájezdy.

Residence Adriana (Carry-Le-Rouet) - Azurové pobřeží Dovolená 2022/2023

Residence Adriana (Carry-Le-Rouet)

29.4. - 6.5.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 988 Kč
3 990 Kč

Dovolená Francie First Minute 2023 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v Residence Adriana (Carry-Le-Rouet), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 29. duben 2023 a návratem/příjezdem: sobota 6. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 214 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 20 % je nyní aktuálně v ceně 3990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Azurové pobřeží Dovolená 2022/2023, pobytové zájezdy.

Riviéra - perly Azurového pobřeží s koupáním - Azurové pobřeží Dovolená 2022/2023

Riviéra - perly Azurového pobřeží s koupáním

5.7. - 9.7.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
7 490 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v ubytovacím zařízení Riviéra - perly Azurového pobřeží s koupáním , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 5. července do neděle 9. července 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 281 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Riviéra - perly Azurového pobřeží s koupáním levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Azurové pobřeží Dovolená 2022/2023, léto 2022/2023, poznávací zájezdy.

Zámky na Loiře II a pobřeží Atlantického oceánu - Azurové pobřeží Dovolená 2022/2023

Zámky na Loiře II a pobřeží Atlantického oceánu

16.7. - 23.7.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
11 990 Kč

Dovolená Francie First Minute 2023 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v Zámky na Loiře II a pobřeží Atlantického oceánu, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 16. červenec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 23. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 292 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Azurové pobřeží Dovolená 2022/2023, poznávací zájezdy.

Residence Adriana (Carry-Le-Rouet) - Azurové pobřeží Dovolená 2022/2023

Residence Adriana (Carry-Le-Rouet)

23.9. - 30.9.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 459 Kč
3 790 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v ubytovacím zařízení Residence Adriana (Carry-Le-Rouet) , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 23. září do soboty 30. září 2023. Doprava s příjezdem na místo za 361 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Residence Adriana (Carry-Le-Rouet) levně se slevou 15 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 3790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Azurové pobřeží Dovolená 2022/2023, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-5 z celkem 5 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Last Minute dovolená Azurové pobřeží 2022/2023.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Azurové pobřeží ve Francii 2022/2023 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Online pojištění proti koronaviru. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Azurové pobřeží Dovolená 2022/2023.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Azurové pobřeží 2022 nebo Azurové pobřeží 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Azurové pobřeží 2022 nebo First Minute Azurové pobřeží 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Azurové pobřeží levně nebo luxusní dovolená Azurové pobřeží.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Azurové pobřeží si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Azurové pobřeží. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Azurové pobřeží. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Azurové pobřeží, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Azurové pobřeží.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Azurové pobřeží za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Azurové pobřeží.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.