Vyhledávání dovolené ve Francii

Francie autobusem

Francie autobusem

Levandulová Provence a St. Tropez

25.5. - 29.5.2022
Snídaně
Autobus

 
 
6 490 Kč

Levandulová Provence a St. Tropez - informace

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Provence, v ubytovacím zařízení Levandulová Provence a St. Tropez , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 25. května do neděle 29. května 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Levandulová Provence a St. Tropez levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, jaro 2022, poznávací zájezdy.


Program

1. den: Odjezd z ČR v podvečerních hodinách
2. den: Plavba na pohádkový ostrov Ile de Porquerolles. Individuální volno ke koupání. Večer odjezd na ubytování
3. den: po snídani odjezd do městečka Grasse, návštěva místní parfumerie Galimard, kde si prohlédnete laboratoře a budete mít možnost vyrobit si svůj vlastní parfém. Dále návštěva levandulových polí. V podvečer odjezd na ubytování.
4. den: snídaně, odjezd do typického provensálského městečka Grimaud (ruiny středověkého hradu, výhled na záliv St. Tropez). Přejezd do městečka Port Grimaud přezdívaného francouzské Benátky, možnost koupání, volný program. V podvečerních hodinách plavba lodí z Port Grimaud do St. Tropez (krátká procházka po stopách natáčení filmu o četníkovi: přístav, citadela, četnická stanice). Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.
5. den: návrat v odpoledních hodinách do ČR.

Cena zahrnuje

  • Autobusovou dopravu
  • Ubytování se snídaní
  • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • Návštěvu parfumerie Galimard a výroba vlastního parfému 45 euro
  • Plavbu na ostrov Ile de Porquerolles 23 euro
  • Plavbu z Port Grimaud do St. Tropez 12 euro
  • Pobytovou taxu 6 eura
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj
  • Cestovní pojištění

Nástup / Výstup

PRAHA – 13:00 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN – 14:00 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 14:45 ZASTÁVKA MHD OC ČERNICE
ROZVADOV – 15:45 SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL
ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ.
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků na 32 osob, pokud ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu není uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dnů před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Cesta do Normandie - Francie Autobusem

Cesta do Normandie

25.5. - 29.5.2022
Snídaně
Autobus

 
 
6 790 Kč

Dovolená Francie Super Last Minute 2022 v lokalitě Normandie, v Cesta do Normandie, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 25. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 29. květen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 5 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy.

Historická Provence - Francie Autobusem

Historická Provence

27.5. - 31.5.2022
Snídaně
Autobus

 
 
7 490 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Provence, Francie, v ubytovacím zařízení Historická Provence , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pátku 27. května do úterý 31. května 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 7 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Historická Provence levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, jaro 2022, poznávací zájezdy.

Turistika A Moře - Francie Autobusem

Turistika A Moře

2.6. - 12.6.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
16 490 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Korsika, v Turistika A Moře, ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 12. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 13 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 16490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, sportovní zájezdy, trekkingové.

Provence Na Kole - Francie Autobusem

Provence Na Kole

3.6. - 12.6.2022
Polopenze
Autobus

 
 
15 500 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Provence, v ubytovacím zařízení Provence Na Kole , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 3. června do neděle 12. června 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 14 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Provence Na Kole, který je aktuálně na prodej online v ceně 15500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2022, sportovní zájezdy.

Provence Lodí, Na Kole I Pěšky - Francie Autobusem

Provence Lodí, Na Kole I Pěšky

10.6. - 19.6.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
16 490 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Provence, Francie, v Provence Lodí, Na Kole I Pěšky, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 10. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 19. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 21 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 16490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, sportovní zájezdy, vodácké.

Prodloužená Varianta - Francie Autobusem

Prodloužená Varianta

10.6. - 20.6.2022
Polopenze
Autobus

 
 
15 690 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Korsika, Francie, v ubytovacím zařízení Prodloužená Varianta , v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od pátku 10. června do pondělí 20. června 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 21 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Prodloužená Varianta, který je aktuálně na prodej online v ceně 15690,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2022, sportovní zájezdy, trekkingové.

6-Dňový Autobusový Zájazd: Paríž A Londýn - Francie Autobusem

6-Dňový Autobusový Zájazd: Paríž A Londýn

14.6. - 19.6.2022
Snídaně
Autobus

 
 
6 206 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Paříž, v 6-Dňový Autobusový Zájazd: Paríž A Londýn, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 14. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 19. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 25 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6206,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, eurovíkendy.

Korsika - koupání a poznání - Francie Autobusem

Korsika - koupání a poznání

17.6. - 26.6.2022
Bez stravy
Autobus

 
11 946 Kč
10 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Korsika, v ubytovacím zařízení Korsika - koupání a poznání , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 17. června do neděle 26. června 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 28 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Korsika - koupání a poznání levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 10990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2022, poznávací zájezdy.

Korsika - výlety a relax u moře - Francie Autobusem

Korsika - výlety a relax u moře

17.6. - 26.6.2022
Bez stravy
Autobus

 
11 946 Kč
10 990 Kč

Dovolená Francie Last Minute 2022 v lokalitě Korsika, v Korsika - výlety a relax u moře, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 17. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 26. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 28 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 8 % je nyní aktuálně v ceně 10990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy.

Francúzske Lurdy A Riviéra - Francie Autobusem

Francúzske Lurdy A Riviéra

21.6. - 26.6.2022
Snídaně
Autobus

 
 
6 400 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v ubytovacím zařízení Francúzske Lurdy A Riviéra , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 21. června do neděle 26. června 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 32 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Francúzske Lurdy A Riviéra levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6400,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2022, eurovíkendy.

Malebná Bretaň - Francie Autobusem

Malebná Bretaň

24.6. - 2.7.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
11 990 Kč

Dovolená Francie 2022 v lokalitě Bretaň, Francie, v Malebná Bretaň, ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 24. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 2. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 35 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 78 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Autobusem do Francie s garancí nejnižší ceny. Zájezdy do Francie autokarem online. 334 zájezdů do Francie 2022. Francie autobusem.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Francie 2022 nebo Francie 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Francie 2022 nebo First Minute Francie 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Francie levně nebo luxusní dovolená Francie.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Francie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Francie. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Francie. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Francie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Francie.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Francie za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Francie.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.