Vyhledávání dovolené ve Francii

Alsasko Dovolená 2022

Alsasko Dovolená 2022

Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul,

28.7. - 1.8.2022
Snídaně
Autobus

 
8 343 Kč
7 592 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Alsasko, Francie, v ubytovacím zařízení Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul, , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 28. července do pondělí 1. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 31 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní zájezd do hotelu Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul, levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 7592,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Alsasko Dovolená 2022, léto 2022, poznávací zájezdy.

Alsaská pohádka o víně - Alsasko Dovolená 2022

Alsaská pohádka o víně

1.9. - 5.9.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
7 590 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Alsasko, Francie, v Alsaská pohádka o víně, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. září 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 5. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 66 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 7590,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Alsasko Dovolená 2022, poznávací zájezdy.

Za vinaři do Francie - Alsasko Dovolená 2022

Za vinaři do Francie

14.9. - 19.9.2022
Snídaně
Autobus

 
 
9 950 Kč

Za vinaři do Francie - informace

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Alsasko, v ubytovacím zařízení Za vinaři do Francie , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od středy 14. září do pondělí 19. září 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 79 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Za vinaři do Francie levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9950,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Alsasko Dovolená 2022, podzim 2022, poznávací zájezdy.


2. - 2. den

:

ROUTE DU VIN (CESTA VÍNA) hvězdiček zastávky na této atraktivní cestě. OBERNAI – zajímavá zvonice. DAMBACH-LA-VILLE – středověké městečko, hrázděné domy. RIBEAUVILLÉ – klikaté uličky lemují domy řemeslníků a vinařů, vycházka vinicemi na zříceninu hradu. RIQUEWIHR – nejkrásnější obec na vinné cestě a také jedno z nejnavštěvovanějších měst ve Francii. Pokladnice středověkých a renesančních domů. COLMAR – nejzachovalejší město v Alsasku, zajímavá je čtvrť Malé Benátky, hrázděné domy. EGUISHEIM – pozoruhodné městečko s hradbami. Kouzelné středověké městečko, ochutnávka alsaských vín a také alsaského sýra münster.

3. - 3. den

:

BESANCON – katedrála St. Jean s výjimečným orlojem. BEAUNE – překrásné historické městečko ve vinné oblasti Burgundska, návštěva středověké nemocnice, v programu je rovněž degustace pěti nejznámějších burgundských vín. COTE D´OR (BURGUNDSKÁ CESTA VINIC) - cesta po A 74 vinicemi nejlepšího hroznového vína. DIJON – centrum vyniká nádhernou architekturou, palác Burgundských vévodů, katedrála Notre Dame a kostel St. Michel. CHABLIS – proslulá vinařská vesnice.

4. - 4. den

:

AUXERRE – středověké město, slavná katedrála sv. Štěpána. SENS – jedna z nejstarších katedrál sv. Štěpána. TROYES – katedrála, kostely, basilika sv. Urbana, hrázděné domy. VINICE KRAJE CHAMPAGNE – průjezd vinicemi. THIERRY – zámek, kde pobýval spisovatel Beaumarchais (Lazebník sevillský, Figarova svatba).

5. - 5. den

:

REMEŠ – slavná katedrála Notre-Dame, ve které byli po staletí korunováni francouzští králové, basilika St. Rémi a samozřejmě šampaňské – návštěva jednoho ze sklepů. EPERNAY – vinařské středisko, možnost degustace. CHALONS EN CHAMPAGNE – bohatá minulost města, hrázděné domy se zrcadlí ve vodní hladině kanálů. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun přes Německo.

6. - 6. den

:

Návrat v dopoledních hodinách.

Slevy:


- Děti do 15 let
- Dětská sleva
- Rodinná sleva
- Seniorská
- Skupinová (nad 6 osob)
- Sleva pro stálé klienty
- 100,- Kč Sleva za včasný nákup
- Váleční veteráni a vojáci

Francie - Alsasko (Cykloturistika) 2022 - Alsasko Dovolená 2022

Francie - Alsasko (Cykloturistika) 2022

16.9. - 21.9.2022
Snídaně
Autobus

 
 
9 500 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Alsasko, v Francie - Alsasko (Cykloturistika) 2022, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 16. září 2022 a návratem/příjezdem: středa 21. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 81 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 9500,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Alsasko Dovolená 2022, sportovní zájezdy, cyklistické.

Schwarzwald a Alsasko - Alsasko Dovolená 2022

Schwarzwald a Alsasko

26.10. - 30.10.2022
Snídaně
Autobus

 
 
7 990 Kč

Rekreace na dovolené ve Francii v letovisku Alsasko, Francie, v ubytovacím zařízení Schwarzwald a Alsasko , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 26. října do neděle 30. října 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 121 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Schwarzwald a Alsasko levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci ve Francii a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Alsasko Dovolená 2022, podzim 2022, poznávací zájezdy.

Alsaská zimní pohádka o víně - Alsasko Dovolená 2022

Alsaská zimní pohádka o víně

9.12. - 11.12.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
6 590 Kč

Dovolená Francie First Minute 2022 v lokalitě Alsasko, Francie, v Alsaská zimní pohádka o víně, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 9. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: neděle 11. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 166 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6590,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Francie, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Alsasko Dovolená 2022, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-6 z celkem 6 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Last Minute dovolená Alsasko 2022.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Alsasko ve Francii 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Online pojištění proti koronaviru. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Alsasko Dovolená 2022.

Pokud jste si nevybrali ve Francii žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu ve Francii? Vybírejte pobyt ve Francii jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Alsasko 2022 nebo Alsasko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Alsasko 2022 nebo First Minute Alsasko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Alsasko levně nebo luxusní dovolená Alsasko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Alsasko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Alsasko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Alsasko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Alsasko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Francie objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů ve Francii za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Alsasko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává ve Francii další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Alsasko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Alsasko.

Zajímá vás jak draho je ve Francii? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje ve Francii? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny ve Francii.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Francie.
Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou ve Francii za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Francielastminute.cz 2022, všechna práva vyhrazena.