Vyhledávání

Last Minute Akvitánie - Francie 2021

Residence Allée des Dunes - Last Minute Akvitánie -  Francie 2021

Residence Allée des Dunes

25.9. - 2.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 745 Kč

Dovolená 2021 - Akvitánie v 3hvězdičkovém ubytování Residence Allée des Dunes, v délce 8 nocí, v termínu sobota 25. září 2021 až sobota 2. říjen 2021, vlastní doprava - například autem. Odjezd za 200 dní. Strava bez stravy. Podzimní first minute pobyt Francie levně za 4745,- CZK od cestovní agentury travelportal


Zobrazeno 1-1 z celkem 1 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Akvitánie Last Minute.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Akvitánie ve Francii 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Online pojištění proti koronaviru. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Akvitánie - Francie 2021.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Francii podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v chladném lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Akvitánie si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Francii hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené ve Francii pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jednou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Francii nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Akvitánie, kdy se rezervují nejlepší termíny a hotely v dostatečné předstihu i za levnější ceny proti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty tzv. Last Minute Akvitánie, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Francii, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Francii nejen pro seniory. V říjnu nastává ve Francii další zklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích a kapacit a termínů Akvitánie. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Francii. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Akvitánie.

 

V destinaci Akvitánie aktuálně porovnáváme 1 zájezdů. Garanci nejnižší ceny dovolené ve Francii nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Francie se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář.

Copyright© Francielastminute.cz 2021, všechna práva vyhrazena.